ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Schuitema kiest UC4 als oplossing voor C1000-supermarkten

C1000 supermarkten profiteren van automatiseringsslag met Oracle Retail en UC4

3 december 2009 - UC4 Software, aanbieder van workload automation en IT procesoptimalisatie-oplossingen, heeft een contract getekend met Schuitema, de supermarktorganisatie van C1000. De nieuwe oplossing is in staat de IT-infrastructuren binnen de C1000 supermarkten beter te beheren, waardoor de productieomgeving flexibeler en stabieler functioneert.

Schuitema is zijn productieomgeving aan het standaardiseren op de ERP-applicatie van Oracle; Oracle Retail. UC4 Software biedt een snelle implementatie, goedfunctionerende IT en een scriptloze manier om externe systemen te integreren. Een proof of conceptfase, een referentiebezoek bij een bestaande UC4 Software-klant en een concurrerend prijsvoorstel hebben tot deze keuze geleid.

Mehran Shalji, Manager IT Operatie bij Schuitema: “Met UC4 Software zijn wij in staat om Oracle Retail in te zetten. Andere pakketten die we hebben bekeken, vereisen veel maatwerk. UC4 heeft alle benodigde functionaliteit al in zich.”

“Tien jaar geleden zijn we begonnen met het automatiseren van onze IT-omgeving. Het systeem dat we daarvoor gebruikten voldeed echter niet meer aan onze wensen ten aanzien van het beheer van onze steeds veeleisender klanten en was bovendien redelijk arbeidsintensief”, aldus Shalji. “Met de nieuwe oplossing kunnen we onze omgeving beter beheren en hebben we meer mogelijkheden om het proces te vereenvoudigen; er zijn nu vele malen minder jobs nodig om hetzelfde doel te bereiken.”

Lennaert de Jong, sales manager Benelux & Nordics bij UC4: “Op basis van gestelde requirements hebben wij een voorstel gedaan wat betreft mogelijkheden die we Schuitema kunnen bieden. Vervolgens hebben we samen met een andere partij een proof of concept gedaan, waarna bleek dat wij het beste aan de gestelde eisen voldeden. Onze oplossing versnelt de implementatie van Oracle Retail en verhoogt de betrouwbaarheid. Zo kunnen wij een bijdrage leveren aan het efficiënt functioneren van Schuitema.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over UC4 Software
UC4 Software is aanbieder van intelligent service automation-oplossingen die organisaties in staat stellen IT service delivery en business demand met elkaar te koppelen. Het combineren van real-time intelligence met just-in-time uitvoering, zorgt ervoor dat klanten hun processen die on-premises, gevirtualiseerde en cloud computing-platforms doorkruisen, tegen lage risico’s en lage kosten kunnen automatiseren. Meer dan 1600 organisaties wereldwijd vertrouwen op UC4 bij het automatiseren van hun missie-kritische IT-systemen die hun bedrijfsactiviteiten ondersteunen. Voor meer informatie kijk op: www.uc4.com/nl

###

Kijk voor verdere persinformatie op lewiswire.com/nl/lewiswire/UC4/Schuitema-kiest-UC4-als-oplossing-voor-C1000-supermarkten/n/6597 of neem contact op met Claudia Top van LEWIS Communicatie:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: claudiat@lewispr.com
Website: www.lewispr.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 143 dagen
Automic contact  

+43.(0)2233.7788.0
office@UC4.com
automic.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR