ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 130 dagen geleden)

Backupsuite Hosted Backup organiseert scootmobieltraining voor het Rode Kruis samen met de Politie Kennemerland

HAARLEM, Op 29 oktober 2009 vond de Beursvloer Haarlem plaats waar Bedrijf en Samenleving elkaar ontmoeten. Onder presentatie van Diewertje Blok zochten maatschappelijke organisaties een match met het aanwezige bedrijfsleven. Backupsuite heeft maatschappelijk verantwoord ondernemen hoog in het vaandel staan en stelt medewerkers ter beschikking om de scootmobieltraining mogelijk te maken.

De jury, met o.a. HenkJan Smits, heeft de match van Backupsutie Hosted Backup, Eugéne Balm Catering en de Politie Kennemerland beloond met de prijs voor de "origineelste match van 2009". Het Rode Kruis Haarlem e.o. ontving een cheque ter waarde van € 1.000 die besteed zal worden aan regenpakken/capes voor de deelnemers aan de scootmobieltraining. Het Rode Kruis is heel blij met de toezeggingen van Backupsuite Hosted Backup, Politie Kennemerland en de Eugéne Catering. Ook Care2Move heeft haar medewerking toegezegd.

De scootmobieltraining is bestemd voor mensen in het werkgebied van het Rode Kruis Haarlem en Omstreken, te weten de gemeenten Haarlem, Bloemendaal en Heemstede. Maximaal 50 personen kunnen deelnemen aan de eerste training. Mochten er nog plaatsen over zijn dan zullen deze opgevuld worden in samenspraak met het Rode Kruis Zandvoort.

Het Rode Kruis Haarlem en Omstreken is voornemens in het voorjaar van 2010 de training in Haarlem te geven. Belangrijkste argument om voor Haarlem te kiezen is dat de ervaring leert dat mensen niet helemaal naar Zandvoort komen, om reden dat juist mensen die een training willen niet zelfstandig naar Zandvoort kunnen. Sociaal vervoer per rolstoelbus is niet of nauwelijks te organiseren. Ook zullen de accu's bij aankomst in Zandvoort al behoorlijk leeg zijn.

Ander, niet onbelangrijk argument is, dat het één van de vele activiteiten van het Rode Kruis Haarlem en Omstreken is die, geheel conform de richtlijnen, in het eigen werkgebied worden georganiseerd.

Over Backupsuite Hosted Backup
Backupsuite Hosted Backup beschikt over eigen suites in twee datacenters in Nederland en in Amerika. De gegevens van haar klanten worden op deze twee fysieke locaties versleuteld en gecomprimeerd opgeslagen. De datacenters voldoen aan de ISO 27001 en SAS 70 certificering, de standaard voor informatiebeveiliging, waardoor Backupsuite één van de veiligste partners is voor de hosted backup en recovery oplossing. Backupsuite voldoet aan de HIPAA compliance. Backupsuite is actief in Nederland en Amerika.

Backupsuite Hosted Backup is een handelsnaam van Backupsuite Group B.V.. Kenmerkend voor de oplossing van Backupsuite is dat deze voor de klant simpel en helder is en een onmisbaar deel vormt van haar bedrijfsvoering. Deze filosofie uit zich ook in de wijze waarop Backupsuite zelf is georganiseerd, de wijze waarop productondersteuning wordt verleend en zij haar eigen back office heeft geregeld.

Meer informatie is te vinden op www.backupsuite.com.

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie over deze publicatie kunt u contact opnemen met

Ernst Veen, Backupsuite Hosted Backupsuite
023 820 02 27

Irene Garthoff, Rode Kruis Haarlem en Omstreken
023 541 1610

Verstreken tijd: 17 jaar en 130 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl