Per 1 september is Anja van der Lans als Enterprise Search consultant in dienst getreden bij VLC. Anja is in Nederland een thought leader op het gebied van Enterprise Search. Zij heeft ruime kennis van information retrieval, met als specialisatie het begeleiden van klanten bij de requirements analyse en inrichting van zoekmachines. Anja is actief als schrijfster van artikelen in diverse vakbladen en geeft geregeld presentaties over zowel inhoudelijk thema´s binnen Enterprise Search als ontwikkelingen in deze markt. Bij haar vorige werkgevers was Anja onder andere trekker van de Werkgroep Information Retrieval en directeur Kennismanagement.

Anja voegt zich bij het Enterprise Search team van VLC, met als opdracht deze poot binnen VLC verder te helpen uitbouwen en te zoeken naar mogelijkheden om Enterprise Search een prominentere rol te laten spelen in de
Enterprise Information Management (EIM) dienstverlening en daarmee een brug te slaan tussen gestructureerde en ongestructureerde informatie.
Mathijs Kreugel, directeur VLC, is enthousiast over de komst van Anja: ”Met Anja verwelkomen we een toonaangevend expert in de Enterprise Search markt. Met haar ruime kennis van Enterprise Search kan ze een nieuwe impuls geven aan onze Enterprise Information Management dienstverlening. Ze heeft een heldere visie op de combinatie van business intelligence en document management en gaat hier binnenkort over publiceren. Ik ben blij dat ze de VLC gelederen komt versterken en kijk uit naar de nieuwe inzichten / dienstverlening die dit ongetwijfeld gaat opleveren.”
www.vlc.nl