www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 118 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Bedrijven slecht voorbereid op thuiswerken

Onderzoek Citrix: belangrijke maatregel tegen verspreiding Mexicaanse griep levert in praktijk nog veel problemen op

Vianen, 26 augustus 2009 - Thuiswerken wordt door de overheid en het bedrijfsleven gezien als belangrijk middel om verspreiding van de Mexicaanse griep op de werkvloer tegen te gaan. Desondanks ondervinden veel bedrijven nog problemen met thuiswerken, zo blijkt uit onderzoek van Citrix Systems onder bezoekers van iForum Benelux. Meer dan de helft (53%) van de ondervraagde bedrijven maakt zich zorgen om de IT-beveiliging van thuiswerkers.

Ook de prestaties van thuiswerkoplossingen levert nog problemen op; één op de drie bedrijven geeft aan dat de IT-omgevingen van thuiswerkers minder goed presteren. Het technisch beheer van thuiswerkoplossingen (29%), minder toezicht op werknemers (24%) en slechtere bereikbaarheid (14%) worden ook genoemd. Bij slechts 17 procent van de bedrijven levert thuiswerken helemaal geen problemen op.

Volgens Rob van der Hoeven, Area Vice President Benelux van Citrix Systems en voorzitter van het EwerkForum, zijn de uitkomsten van het onderzoek zorgwekkend: “Alles wijst erop dat we in het najaar een ware griepgolf kunnen verwachten, als iedereen terug is van vakantie en het weer omslaat. Een redelijk eenvoudige en veilige manier om te voorkomen dat werknemers elkaar aansteken, is de mogelijkheid te bieden om thuis te werken. Blijkbaar zijn veel werkgevers hier nog niet klaar voor.”

Een positief punt is dat de bedrijven uit hetzelfde onderzoek aangeven dat ze aan de problemen willen werken. Bijna 9 op de 10 ondervraagden houdt in de aankoop van nieuwe IT-systemen rekening met de mogelijkheden om thuis te werken. Voor 62 procent is dit zelfs een ‘must-have’: ze schaffen dus alleen hardware en software aan die geschikt zijn voor thuiswerkers.

Van der Hoeven: “Bedrijven doen er goed aan om zo snel mogelijk hun IT-systemen onder de loep te nemen. Wie er te laat achter komt dat de thuiswerkmogelijkheden niet toereikend zijn, zit straks wellicht met een groot probleem.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) is de toonaangevende aanbieder van virtualisatie-, networking- en software as a service-technologie voor meer dan 230.000 organisaties wereldwijd. De productfamilies Citrix Delivery Center, Citrix Cloud Center (C3) en Citrix Online Services vereenvoudigen het computergebruik van miljoenen gebruikers aanzienlijk. Dit doordat applicaties als een on-demand service worden geleverd aan alle gebruikers, onafhankelijk van locatie of apparaat. Tot de klanten van Citrix behoren de grootste internetbedrijven ter wereld, 99% van de bedrijven uit de Fortune Global 500, evenals honderdduizenden midden- en kleinbedrijven en prosumers. Citrix heeft meer dan 10.000 partners in meer dan 100 landen. Citrix werd opgericht in 1989, de jaaromzet over 2008 bedroeg 1,6 miljard Amerikaanse dollar.

Voor meer persinformatie kunt u kijken op www.lewiswire.com/nl/lewiswire/Citrix-Systems/c/389 of contact opnemen met:

Freek Janssen van LEWIS PR
Tel: +31 (0)40 235 4600
E-mail: freekj@lewispr.com

Nienke Schipper-Pauw van Citrix Systems
Tel: +31 (0)347 324 845
E-mail: Nienke.Schipper@eu.citrix.com
www.citrix.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 118 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Citrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl