www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 17 dagen geleden)
Bedrijf:

Wendy Krijnen Business Application Consultant bij @Voicetec

Schiphol, 10 juni 2009

Sinds kort is het team Business Applications Consultants (BAC) van @Voicetec versterkt met Wendy Krijnen-Laumen. Zij heeft een ruime ervaring opgebouwd bij verschillende bedrijven met name op het gebied van de technische inrichting, integratie, onderhoud, beheer, training en advies. Gedurende 7 jaar was Wendy bij Orange samen met het contact center management verantwoordelijk voor de realisatie van de beste oplossingen voor de inrichting van het contact center. Daarna heeft zij gedurende twee en een half jaar bij SUSA, eerst de technische kant van het contact center gemanaged om daarna het complete contact center management op zich te nemen. Daarin was ook een bredere IT taak voor haar weggelegd naast de CRM en Financiële systemen binnen het contact center van het Studenten uitzendbureau. De reden voor haar overstap is dat haar affiniteit het grootst is met de oplossingen voor contact centers in de breedste zin des woords en daarom heeft Wendy een functie als BAC bij @Voicetec aanvaardt. Belangrijk is ook dat zij het prettig vindt om een click te hebben met het type bedrijf en daarnaast ook met de mensen die er werken. ‘Het voelt als thuiskomen!’, geeft Wendy enthousiast aan.

NOOT AAN DE REDACTIE

Over @Voicetec

De klant van vandaag is machtiger dan ooit, hij of zij bepaalt hoe zaken met een organisatie worden gedaan. Op een slimme manier de klantcontacten optimaliseren? Ofwel staat u open voor uw klant? Meer doen met minder mensen? Het internet geeft uw klant de macht u te maken of te breken. @Voicetec helpt u uw klanten onder controle te krijgen en een optimale klantbeleving te geven.@Voicetec streeft ernaar om aan elke klantinteractie waarde toe te voegen. Voor optimalisatie van uw contact center richten wij ons op uw wensen en nemen het verhogen van de efficiency en het verlagen van de kosten in onze analyse mee. Op basis van ons portfolio, bestaande uit ondermeer: Cisco, Avaya, Aspect, eGain, RightNow, Trinicom, CallScripter, Verint en Texas Digital, bieden wij een totaal pakket aan geavanceerde klantinteractie oplossingen. Professional Services, consultancy, beheer en trainingen, completeren onze service naar de klanten toe. Wij beperken onze activiteiten niet alleen tot Nederland maar zijn actief in meerdere landen in Europa en de Verenigde Staten. Wij helpen u graag om de macht van de klant in goede banen te leiden. Voor meer informatie: www.voicetec.nl of 020-8910 400.

Verstreken tijd: 17 jaar en 17 dagen
Customer Inter.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu