www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 46 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Weblog als boek

Amsterdam, 3 juni 2009 - Bloggers van web-log.nl kunnen nu hun blog laten vereeuwigen in boekvorm. Dit betekent dat zij een een mooi naslagwerk hebben voor zichzelf en dus letterlijk door hun blog kunnen bladeren. Denk daarbij aan een terugblik op die verre reis, trouwdag, stage in het buitenland of de geboorte van een (klein)kind.

Het maken van een dergelijk ‘blogboek’ is eenvoudig. Met één druk op de knop worden teksten en afbeeldingen uit het weblog automatisch omgezet naar boekvorm. Vervolgens kan het boek nog helemaal aanpast worden aan de eigen wensen door middel van kleur, opmaak en het soort kaft. Eenmaal klaar wordt het boek naar de ontvanger toegezonden.

Persoonlijk tintje
De ‘blogboeken’ zijn verkrijgbaar in verschillende formaten en ook het aantal pagina’s kan variëren. Bloggers kunnen daarnaast kiezen uit verschillende soorten opmaak en thema’s en hun eigen omslag ontwerpen. De prijs van een ‘blogboek’ begint bij €15,95.

Jos van Essen, product manager web-log.nl: “Veel bloggers hebben enorme hoeveelheden content op hun eigen web-log geplaatst. Zij hebben nu de mogelijkheid hier zelf een boek van te drukken. Ook geven we aspirant-schrijvers zo een laagdrempelige mogelijkheid om hun werk in eigen beheer uit te geven.”

In de toekomst wil web-log.nl het voor bloggers ook mogelijk maken om hun boek te koop aan te bieden via het eigen web-log.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over ilse media groep

Ilse media is actief sinds 1995 en is sindsdien uitgegroeid tot de grootste digitale uitgever van Nederland. Met een rijk portfolio van 140 websites, waaronder Kieskeurig.nl, Startpagina.nl, NU.nl, SchoolBANK.nl en web-log.nl bereikt ilse media ca. 80 procent van alle internetters van 13 jaar en ouder in Nederland. Ilse media exploiteert tevens de vrouwensites van Sanoma Uitgevers, de Jonge Gezinnen sites en TVGids.nl. Sinds 2006 is ilse media ook actief op mobiel internet. Het mobiele netwerk van ilse media bestaat inmiddels uit 15 websites, waaronder Startpagina.mobi, mobiel.NU.nl, web-log.mobi en mobiel.Kieskeurig.nl. Het hele ilse media netwerk heeft per maand meer dan een miljard pageviews.

Ilse media is onderdeel van Sanoma Uitgevers. Met bijna 80 publiekstijdschriften (inclusief bijbehorende extensies en evenementen) en ruim 200 websites is Sanoma Uitgevers de grootste multimediale uitgever in Nederland.

Meer informatie over de ilse media groep: www.ilsemedia.nl

Voor meer informatie:

Annette Knijnenberg
T: 020-840 47 11
M: 06-51639439
E: pers@ilsemedia.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 46 dagen
ilse media gro.. contact  

+31 (0) 20 840 45 00
www.ilse.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl