www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 34 dagen geleden)
Bedrijf:

Decos stelt Ronald Vendel aan als partner manager

Noordwijk, 28 mei 2009 – Decos Software Engineering heeft Ronald Vendel in dienst genomen als partner account manager, verantwoordelijk voor het verstevigen en uitbreiden van de samenwerking met strategische partners. Decos werkt al jaren zeer succesvol samen met hoogwaardige leveranciers van branchespecifieke toepassingen. Daarnaast werkt Decos nauw samen met gerenommeerde advies- en consultancy organisaties. Met de aanstelling van Ronald Vendel per 1 april jl. zal Decos zich nog nadrukkelijker richten op strategische samenwerkingsverbanden. Decos wil hiermee het marktaandeel in de profitsector uitbreiden en haar positie als marktleider binnen de overheidssector verstevigen.

Ronald begon zijn loopbaan in 1980 als applicatie consultant en later als sales executive bij Unisys. Na 15 jaar maakte hij de overstap naar DMS-softwareleverancier Swets Farrington (nu Nashuatec/Ricoh) waar hij verantwoordelijk was voor de commerciële activiteiten binnen de profitsector. Vervolgens was hij werkzaam voor BPM-leverancier Mavim waar hij zich bezig hield met business development en partnermanagement. Deze ruime werkervaring zal hij inzetten om het partnerprogramma van Decos verder te professionaliseren.

“De functie van partner account manager bij Decos sluit uitstekend aan bij mijn persoonlijke visie. Strategische samenwerking tussen leveranciers bepaalt in grote mate het succes van iedere organisatie, zowel voor de (software)leverancier als voor de klant. Immers, het ultieme doel is de klant een passende totaaloplossing voor complexe problematiek van document- en contentmanagement te bieden”, stelt Ronald Vendel. “Decos, reeds vele jaren actief in de overheidsmarkt, zorg-, onderwijssector, is een dynamisch bedrijf met een hoogwaardig product en een uitermate goede werksfeer. De onderneming groeit snel en het is een mooie uitdaging om ook binnen de profitsector de nodige partnerships op te bouwen die voor Decos en met name haar klanten van blijvende toegevoegde waarde zal zijn.”



BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Decos Software Engineering

Decos Software Engineering is een Nederlands softwarebedrijf gespecialiseerd in oplossingen op het gebied van document- en informatiebeheer. Sinds de oprichting op 1 december 1987 heeft Decos diverse succesvolle applicaties op de markt gebracht. Sinds de introductie van het volledige web-based document managementsysteem Decos Document – web edition in 1999 geldt Decos als één van de belangrijkste spelers in Nederland op de markt van documentbeheer. Decos Software biedt een flexibele, betrouwbare en complete oplossing voor het organisatiebreed beheren van informatie. Meer informatie: www.decos.nl

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Rogier Heemskerk van LEWIS, Global Public Relations:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: rogierh@lewispr.com

Voor verdere algemene informatie kunt u contact opnemen met Alrik van Kuijk van Decos Software Engineering:
Tel: +31 (0)71 364 0700
E-mail: a.vankuijk@decos.nl
Recent van Decos  
OneGov gaat verder onder de vleugels van Decos

Decos neemt TM7 over en voegt anonimiseeroplossing Carp-E toe aan zijn portfolio

Verstreken tijd: 17 jaar en 34 dagen
Decos contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103840 persberichten
7042 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17529 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR