Fusie BG Advies en Planalyse
BG Advies en Planalyse slaan de handen ineen door – middels een fusie - elkaar in beider portfolio’s aan te vullen. Vanaf heden gaan beide partijen verder onder de naam Solmate Groep. Deze zal worden geleid door Gerard Greidanus (oud-directeur BG Advies) en André Remmelzwaan (oud-directeur Planalyse).
Producten en diensten Solmate Groep
De Solmate Groep zal zeer breed opereren dankzij de samengevoegde expertise.
De consultants van BG Advies – voorop lopend in de financiële informatievoorziening – zorgen voor project- en interim management, softwareontwikkeling en (implementatie)advies rond automatiseringsprojecten in het bedrijfsleven en bij de (semi)overheid. Zij staan bekend om hun branche- en productkennis, procesbedrevenheid en projectaanpak.
Planalyse is distributeur van het product Corporate Planner, een product dat borg staat voor gedegen planning & control oplossingen. Hiernaast biedt Planalyse diensten aan op het vlak van Business Intelligence. De Planalyse consultants staan bekend als pragmatisch en doelgericht, waardoor snel resultaten geboekt worden.
Nadere informatie over de fusie van BG Advies en Planalyse kunt u krijgen bij:
Thérèse Greidanus, telefoon +31 (0)73 642 86 58