www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 26 dagen geleden)
Bedrijf:

Saltro presenteert nieuwe website

Groningen, 20 april 2009 – De nieuwe website van Saltro, Artsenlaboratorium en Trombosedienst, is vandaag live gegaan. Deze site is ontworpen en ontwikkeld door internetbureau theFactor.e. De website is gebouwd in Immediacy, een Content Management Systeem (CMS) van Alterian.

Saltro is een non-profitorganisatie, die diagnostische ondersteuning biedt aan ongeveer 700 huisartsen, verloskundigen en diverse zorg- en psychiatrische instellingen, middels 700.000 patiëntencontacten per jaar. Daarnaast verzorgt Saltro de medicatiebepaling voor gemiddeld 9000 trombosepatiënten. De primaire doelgroep voor de website van Saltro zijn patiënten en zorgverleners, voor wie de site veel toegankelijker en informatiever moest worden. Daarnaast wil Saltro zichzelf via de nieuwe website beter presenteren als organisatie en potentiële werkgever.

Het management van Saltro, is nauw betrokken geweest bij de opzet van de nieuwe site. “Wat wij specifiek met de nieuwe website wilden bereiken, is een professionele uitstraling, waarbij structuur en inhoud van informatie voor patiënten en zorgverleners speerpunten zijn. De met Saltro samenwerkende zorgverleners kunnen ook via de website inloggen en krijgen dan toegang tot extra informatie en diensten.” Op deze wijze wil Saltro de betrokkenheid van haar klanten bij de organisatie vergroten en de communicatie tussen zorgverleners en Saltro sneller en gemakkelijker laten verlopen.

De architectuur van de website is ontwikkeld op basis van het Immediacy content management systeem. Doordat Immediacy de webcontent scheidt van de presentatie en de structuur is een efficiënt beheer van de content op de site mogelijk. Veel van de door Saltro gewenste functionaliteit van content management is standaard beschikbaar in de Immediacy-applicatie, aldus het management.

Over theFactor.e
theFactor.e is opgericht in 1995 en is sindsdien uitgegroeid tot een succesvol internetbedrijf met ruim 75 medewerkers en vestigingen in Groningen en Hilversum. theFactor.e heeft een aantal kernactiviteiten, waaronder rijke internetapplicaties, content-managed sites en online marketing en staat bekend om haar concepten en designs. theFactor.e is o.a. Immediacy Gold Partner van Mediasurface/Alterian, Bronze Solution Partner van Adobe en Gold Sponsor van de Adobe User Group. theFactor.e werkt voor veel vooraanstaande klanten in verschillende sectoren, van zorg- en verzekeringswezen en banking tot consumentenmerken en charitatieve instellingen. theFactor.e heeft in het recente verleden meerdere aansprekende prijzen gewonnen, o.a. met Alcoholdebaas.nl. theFactor.e is een ondernemend internetbureau dat participeert in een aantal kansrijke internetinitiatieven. Voor meer informatie: www.tfe.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 26 dagen
theFactor.e contact  

+31 (0)50-5757888
info@tfe.nl
www.tfe.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl