www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 30 dagen geleden)
Bedrijf:

Mavim guerrilla marketingactie creëert vele enthousiaste reacties op de beurs

Het gevoel van lekker werken!

Noordwijk, 24 maart 2009 – Voor Nederlandse softwareleverancier Mavim BV was de vakbeurs Zorg & ICT vorige week in de Jaarbeurs te Utrecht de aanleiding om het optimale rendement uit het marketingbudget te halen en dit derhalve op zeer creatieve wijze in te zetten. ´Met beperkte middelen hebben we maximaal bereik gehaald´, geeft Commercieel Directeur Ronald de Bakker aan. ´Deze tijden noodzaken tot een innovatieve denkwijze en dat past Mavim goed.´

De kredietcrisis is al maanden het gesprek van de dag, maar voor Mavim zeker geen reden tot terughoudendheid. Daarom haalde het softwarebedrijf tijdens de beurs Zorg & ICT alles uit de kast om goed voor de dag te komen. ´We hebben, naast onze bestaande communicatiekanalen, een guerrilla marketingactie opgezet om de beursbezoekers te attenderen op Mavim’s aanwezigheid én aandacht te vestigen op onze pay-off ‘Het gevoel van lekker werken!’, legt De Bakker uit.

Lekker werken
Mavim staat voor het gevoel van lekker werken. ´Dat gevoel ontstaat doordat elke betrokkene in een organisatie weet wat er van hem of haar wordt verwacht en de beschikking heeft over alle relevante informatie om invulling te geven aan zijn of haar taak. Als aan die basisbehoefte wordt voldaan, ontstaat er ruimte. ‘Ruimte voor creativiteit, innovatie en plezier´, legt De Bakker uit. ´Mavim legt met haar software die basis. Onze producten, bijvoorbeeld het BPM softwarepakket Mavim Rules 2008, voegen waarde toe aan individuen en bedrijven. Het delen van kennis, het leren en bevorderen van communicatie staan voorop.´

De centrale communicatieboodschap voor deze guerrilla marketingactie was dan ook ´Het gevoel van …´. Om dit zoveel mogelijk bezoekers duidelijk te maken, hingen de toegangswegen naar de Jaarbeurshallen vol met grote magenta-roze borden en stickers met teksten zoals ‘Het gevoel van lekker tanken!’ en bijvoorbeeld bij het zebrapad ‘Het gevoel van lekker oversteken!’. Bezoekers werden nieuwsgierig naar de bedoeling van de teksten en op deze manier geleid naar de Mavim stand. Wie eenmaal de stand van Mavim bereikte, begreep het in één keer. Het resultaat was dat veel beursbezoekers, eenmaal aangekomen bij de stand, graag wilden weten wie Mavim is, wat we doen en hoe we ‘het gevoel van lekker werken’ creëren. Voor onze naambekendheid is deze actie dus zeer succesvol gebleken!

+++++ einde persbericht +++++

Over Mavim
Mavim BV, toonaangevende Nederlandse ontwikkelaar van procesmanagement software, heeft vestigingen in Nederland, Australië en Nieuw-Zeeland. Mavim is sinds 2005 Microsoft Gold Partner en vertegenwoordigt hiermee het topniveau van het Microsoft partnerschap. Wereldwijd zijn meer dan 250.000 licenties van haar software, Mavim Rules 2008, in gebruik voor Business Process Management en Kwaliteitsmanagement.

Verstreken tijd: 17 jaar en 30 dagen
Mavim BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl