www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 125 dagen geleden)

Starter vreest niet voor kansen op eerste baan

Ondanks economische onzekerheid zijn starters overtuigd van hun talent

Almere,17 maart 2009 – Uit een onlangs afgesloten internetonderzoek van ASA Student, het grootste uitzendbureau van Nederland gespecialiseerd in het uitzenden van HBO en WO studenten, blijkt dat een ruime meerderheid van de starters zich niet druk maakt over hun kansen op een eerste baan. Zij gaven antwoord op de vraag: in hoeverre bepaalt de huidige economische situatie jouw keuze voor een eerste baan?

Bijna drie kwart (71 procent) van de starters geeft aan dat ze zich niet laten leiden door de economische onzekerheid in hun keuze voor een eerste baan. Daarnaast zegt 14 procent van de ondervraagden zich echter wel beter voor te bereiden op een sollicitatie dan voorheen. 12 procent heeft aangegeven dat zij zich nu ook oriënteren op het werken binnen een klein bedrijf. Dit laatste was voorheen vrijwel niet het geval. De overige drie procent zegt in deze situatie vanwege de zekerheid het liefst bij de overheid te willen werken. ASA Student peilde de mening van de starters, in het kader van de huidige situatie. Met de resultaten kan het bureau nog beter voldoen aan de wensen van de starters ten opzichte van een eerste baan.

“De uitkomsten van het internetonderzoek bevestigen onze ervaringen”, aldus Ronald Kardol, algemeen directeur van ASA Student. “Ondanks dat starters overtuigd blijven van hun talent, merken we wel een verandering in hun houding. Zo werd onze stand op de Nationale Carrièrebeurs beter bezocht dan vorig jaar en merken we in de gesprekken met starters dat zij zich beter willen voorbereiden op gesprekken dan voorheen. Dit geeft aan dat zij serieus bezig zijn met de profilering van hun toegevoegde waarde. Dat is verstandig, gezien de toegenomen kritische houding van bedrijven ten opzichte van het aannemen van starters. Zij zijn enkel op zoek naar de allerbesten.”



ASA Student
ASA Student, onderdeel van USG People, is sinds 1968 actief op de Nederlandse markt als nichespeler in de uitzendbranche. De organisatie is marktleider in het uitzenden van HBO- en WO-studenten die willen bijverdienen. ASA Student kan worden onderverdeeld in drie categorieën, namelijk ASA Student Uitzendbureau, ASA Student Campus en ASA Student Career. In totaal heeft de organisatie een landelijk netwerk van 32 vestigingen in studentensteden. Daarnaast heeft ASA Student een strategische samenwerking met All4students. Laatstgenoemde exploiteert de populaire websites Studentenbaan.nl, Stages.nl en Alumniweb.nl.

Meer informatie:

Marcommit PR
Sanne van Deelen
Tel. 035-5822730 / 06-57552986
E-mail: asastudent@marcommit.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 125 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl