www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 88 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Zeekhoe Communicatie

Bart Bosma Technical Account Manager bij Qualys

Almere, 9 februari 2009 — Qualys – de toonaangevende leverancier van Software-as-a-Service-oplossingen voor on-demand IT security en compliance – heeft Bart Bosma aangesteld als Technical Account Manager voor de Benelux en de Nordics. Hiervoor was Bosma Solution Consultant – Security bij Dimension Data.

Bosma (51) heeft bijna tien jaar ervaring op het gebied van Informatiebeveiliging. Hij werkte onder meer bij Ubizen en Cybertrust, en de afgelopen jaren bij Dimension Data. Bosma heeft specifieke ervaring met Risk Management, Vulnerability Management en Compliance. Naast zijn functie bij Qualys is Bosma docent Informatiebeveiliging op de Hogeschool Utrecht.

“Qualys is op dit moment een van de snelst groeiende en meest opwindende bedrijven in de security industrie. Het is een van de grondleggers van het SaaS-concept voor beveiliging. De diensten die Qualys aanbiedt zijn flexibel en makkelijk te integreren in de bedrijfsprocessen of het nu gaat om vulnerability management, policy compliance of PCI compliance. Inmiddels zijn de grootste bedrijven, overheidsinstellingen en topmerken gebruiker van Qualys voor het verzamelen en vastleggen van de benodigde informatie over hun informatiebeveiliging. De economische crisis geeft nog eens een extra boost aan de groei van Qualys, omdat het SaaS concept geen investeringen vooraf vereist. Nu meer dan ooit kijken bedrijven naar kosten, efficiency en flexibiliteit. En dat is precies wat Qualys dankzij SaaS kan bieden. Het is erg inspirerend om daar bij te zijn,” aldus Bosma.

Bosma is voorts getalenteerd musicus (klassieke gitaar) en behaalde een graad op het Peabody Conservatory of Music (The Peabody Institute of the Johns Hopkins University) in Baltimore, VS. Hij heeft daar ook enkele jaren lesgegeven.

Kijk ook op www.linkedin.com/in/bbosma

Over Qualys
Qualys, Inc. is de toonaangevende leverancier van als een service geboden oplossingen voor on-demand IT security risk en compliance management. Het implementeren van de Software-as-a-Service oplossingen van Qualys is een kwestie van een paar uur, waar dat ook ter wereld moet gebeuren. Klanten krijgen onmiddellijk inzicht in de staat van hun security en compliance.

De QualysGuard® service wordt gebruikt door meer dan 3.500 organisaties in 85 landen, waaronder 40 van de Fortune Global100. Meer dan 200 miljoen IP audits worden per jaar door QualysGuard uitgevoerd. Qualys heeft bij een Fortune Global 50 company de grootste vulnerability management toepassing ter wereld gerealiseerd.

Qualys heeft strategische partnerships afgesloten met toonaangevende managed service providers en adviesorganisaties, waaronder BT, Etisalat, Fujitsu, IBM, I(TS)2, LAC, SecureWorks, Symantec, TELUS en VeriSign. Kijk voor meer informatie op www.qualys.com

Qualys, the Qualys logo and QualysGuard are proprietary trademarks of Qualys, Inc. All other products or names may be trademarks of their respective companies.

Verstreken tijd: 17 jaar en 88 dagen
Qualys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu