ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 158 dagen geleden)

Nieuwe versie van de Universal Imaging Utility (UIU) op de markt

- Maakt rendabele, hardware-onafhankelijke image-creatie mogelijk -

Canterbury (Engeland), 22 januari 2009 - - Binary Resource, onderdeel van het bedrijf dat Symantec Ghost oorspronkelijk ontwikkelde, kondigt vandaag versie 4.0 van de Universal Imaging Utility (UIU) van Big Bang aan. De UIU is een hardware-onafhankelijk imaging-product dat arbeidsuren en overheadkosten bespaart in een tijd waarin IT-afdelingen moeten inkrimpen.

De UIU is het enige product dat naast populaire disk-imagingpakketten werkt en zo een kant-en-klare, hardware-onafhankelijke oplossing vormt die een master image van een Windows-besturingssysteem maakt. Het enkele image kan dan snel en effectief worden gebruikt op andere hardwareplatforms binnen een organisatie, waardoor arbeidstijd en geld wordt bespaard.

Versie 4.0 van de UIU bevat nu het UIU Discovery Tool, waarmee gebruikers alleen die drivers kunnen selecteren en isoleren die van toepassing zijn op hun specifieke omgeving en ze opnemen in het image-bestand. Dankzij de subset van meer dan 26.000 plug-and-play ID’s die de uitgebreide UIU-database bevat, ervaren gebruikers naast een lagere bandbreedteconsumptie een snellere inzet van nieuwe systemen. Het product heeft ook een meer intuïtieve interface gekregen, voor snellere navigatie.

Annette Dow, director van Binary Resource: “De last van het maken, opslaan en onderhouden van meerdere image-bestanden wordt steeds moeilijker beheersbaar, vooral als er hardware-afhankelijke problemen bij komen kijken. Het IT-personeel verspilt kostbare tijd en geld met het goochelen met images of uitgebreide configuratie na het klonen om pc’s en laptops volledig functioneel te krijgen.”

Ze vervolgt: “Feedback van klanten heeft de productontwikkeling enorm gestimuleerd en de laatste versie van UIU bevat verschillende nieuwe front-end-functies die de gebruikerservaring gegarandeerd drastisch zullen verbeteren.”

De UIU is nog steeds de enige hardware-onafhankelijke oplossing die continu onderhoud van de driverdatabase omvat, die elke zes weken wordt bijgewerkt. Dit is de enige manier om continue hardware-onafhankelijkheid te garanderen, omdat fabrikanten steeds nieuwe audio- en videokaarten, chipsets en andere componenten uitbrengen.

In Groot-Brittannië ontdekken de gezondheids- en onderwijssectoren nu de voordelen van UIU-technologie. Vooraanstaande instituties zoals University College London en Homefirst NHS Trust gebruiken de UIU-oplossing om rollouts, migraties en inzet van nieuwe systemen te vereenvoudigen en als een waardevol noodherstel-tool.

Kijk voor meer informatie over UIU of voor een gratis proefdownload op www.binaryresource.com

-einde-

Binary Resource Ltd.
Binary Resource is gevestigd in Canterbury, Engeland en is een geregistreerde dochteronderneming van Binary Research International Inc. (BRI), gevestigd in Milwaukee, Wisconsin, VS. De bedrijven zijn ontstaan uit Binary Research Ltd., een Nieuw-Zeelands bedrijf dat ’s werelds eerste pc-kloonsoftware – Ghost, nu Symantec Ghost – ontwikkelde.

Contactpersonen:
Dani Freeman/Shelley Facius
Spreckley Partners
T: +44 20 7388 9988
E: freeman@spreckley.co.uk
E: facius@spreckley.co.uk

Verstreken tijd: 17 jaar en 158 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu