Wij van
www.persberichten.com wensen al onze relaties en bezoekers fijne feestdagen en een voorspoedig 2009. Van 24 december tot en met Nieuwjaarsdag nemen we een korte winterstop. Op 2 januari 2009 beginnen we weer enthousiast met plaatsen en verspreiden van uw persberichten.
Het team van Persberichten.com.
Joost en Salomon Meij.
Persberichten.com beleefde een goed jaar 2008 met een groei van het aantal geplaatste persberichten tot bijna 8.000 en een toeneming van het aantal geregistreerde abonnees 10.520. Het aantal unieke bezoekers steeg in 2008 tot 182.000. Ook gebruiken meer relaties Persberichten.com voor het plaatsen van banners.
Persberichten.com is sinds 1997 een uniek portaal waar bedrijven ICT gerelateerde persberichten en nieuwsberichten plaatsen waarmee professionele bezoekers rechtstreeks in contact kunnen komen met de managers van bedrijven die hun berichten lanceren. De belangrijkste reden voor de aanhoudende groei is de directheid van dit communicatiemedium waar bedrijven zonder redactionele tussenkomst hun berichten verspreiden op de manier waarop zij dat willen. Deze communicatie is direct, doelmatig en goedkoop.