Amsterdam, 15 december 2008 – Login Consultants, expert op het gebied van applicatie-infrastructuur en virtualisatie, kondigt wegens groot succes voor de derde maal een uniek opleidingstraject aan, de Login University. Het opleidingsinitiatief biedt talentvolle IT´ers de kans een carrière op te bouwen in de veelbelovende wereld van virtualisatie en deployment.Bij Login University komen talentvolle technische jonge mensen te werken in een inspirerende omgeving te midden van ervaren specialisten. De kandidaten krijgen tijdens de opleiding interne trainingen, assessments certificeringtrajecten en uitdagende opdrachten bij aansprekende klanten. De deelnemers worden opgeleid om uiteindelijk zelfstandig complexe vraagstukken bij klanten te kunnen oplossen op het gebied van SBC, virtualisatie, deployment- en managementtechnologieën. Zij worden onder andere begeleid door internationaal erkende guru’s met MVP en CTP status. Tijdens de opleiding profiteert de trainee van alle voorzieningen die Login Consultants te bieden heeft. Naast goede arbeidsvoorwaarden behoren tot deze voorzieningen ook zeker de webinars, technische sessies en workshops. Deze zijn uitsluitend toegankelijk voor medewerkers van Login Consultants.
De duur van Login University is drie maanden en erg intensief. `De opleiding vormt een uitstekende basis voor starters en young professionals en de eerste stap in een veelbelovende carrière als IT consultant op het gebied van virtualisatie en deployment’, zegt Eric-Jan van Leeuwen, CEO van Login Consultants. ‘Login Consultants opereert in zeer dynamische omgevingen en werkt dagelijks met state-of-the-art technologieen. Dit vereist een bepaalde kennisniveau van onze medewerkers. We richten ons daarom op talenten met ambitie die al minimaal twee jaar werkervaring hebben binnen de IT.’
De opleiding staat ook open voor ambitieuze jonge mensen die een relevante HBO-opleiding afgerond hebben. ‘Een gedegen technische achtergrond of twee jaar werkervaring in de IT bewijst dat iemand kan presteren en in het profiel van Login Consultants zou kunnen passen’, aldus Van Leeuwen.
Login University start twee keer per jaar, in maart en september. Meer informatie kunt u vinden op de recruitment site van Login Consultants
www.wannabeahero.nl onder het kopje “starters” of neemt contact op met Tamara Papenburg, Recruiter (0)20 - 34 20 280 of
t.papenburg@loginconsultants.nl.
Over Login ConsultantsLogin Consultants is een internationaal opererende consultancy organisatie met een passie voor applicatie architectuur en virtualisatie. Op een onafhankelijke manier helpen wij onze klanten bij het realiseren van hun doelen. Onze adviezen baseren wij op de behoefte van de klant, onafhankelijk van wat de markt aan producten aanbiedt. Momenteel opereert Login Consultants met ruim 120 medewerkers in 4 landen waaronder Nederland, Duitsland, België en de Verenigde Staten. Zie ook:
www.loginconsultants.comNoot aan de redactie:Afzender van dit persbericht is Login Consultants. Voor meer informatie over dit persbericht kunt u contact opnemen met Pascal Gerlach via +31 20 3420280 of
p.gerlach@loginconsultants.nl.