Zwolle, 11 november 2008 – Liefhebbers van A-merken elektronica tegen de laagste prijs zijn vanaf donderdag 13 november 2008 van harte welkom aan de Thomas A Kempisstraat 30 in Zwolle. In dit voormalige It’s-filiaal opent PrijsTopper zijn 39ste vestiging. Klanten grijpen bij PrijsTopper nooit mis: de elektronicaketen heeft alle producten gegarandeerd op voorraad.
Om de opening van het filiaal in Zwolle te vieren, kunnen klanten rekenen op veel speciale aanbiedingen. Een aantal daarvan duurt slechts enkele uren en hiervoor geldt ‘op is op’. Maar ook na de opening blijft PrijsTopper de bewoners van Zwolle regelmatig verrassen met kortingsacties. De Thomas A Kempisstraat in Zwolle ligt net buiten het stadscentrum. Bezoekers kunnen de auto voor de deur parkeren en artikelen eenvoudig direct inladen. Ook per openbaar vervoer is PrijsTopper Zwolle goed bereikbaar.
"Zeker met de huidige kredietcrisis kijken mensen goed om zich heen voor ze elektronica kopen. PrijsTopper heeft een unieke winkelformule die perfect aansluit bij de klantvraag naar A-merken tegen absolute bodemprijzen”, zegt Willem van den Hoorn, bedrijfsleider van PrijsTopper Zwolle. “Veel mensen denken dat kopen op internet goedkoper is. PrijsTopper bewijst hun ongelijk. Bovendien is het voordeel van een winkel dat klanten de artikelen kunnen bekijken en vasthouden voordat ze tot aankoop overgaan.”
De opening van de 39ste vestiging in Zwolle maakt PrijsTopper tot de snelst groeiende winkelketen op elektronicagebied in Nederland. Het assortiment is zo breed, dat er voor elk budget kwaliteitsproducten verkrijgbaar zijn. Niet voor niets staat PrijsTopper bekend om zijn aanbod van topproducten voor een bodemprijs.
Voor meer informatie:Lammers van Toorenburg Benelux PR
Diane Borst / Marije Perdon
Telefoon: 030 – 65 65 070
E-mail:
impactretail@lvtpr.nl