www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:

Nouvité website live

23 oktober 2008 - ICT-infrastructuurspecialist Nouvité heeft zojuist haar website en huisstijl gelanceerd. Op www.nouvite.nl is informatie te vinden over Nouvité’s oplossingen, diensten en kennisgebieden. Het bedrijf is onlangs opgericht door Bram van de Ven en Klaas Nagel, beiden zijn afkomstig van Qurius Infrastructure Solutions. Kernactiviteit is maatwerkoplossingen voor bedrijfskritische infrastructuren op basis van innovatieve producten en diensten. Geen doorsnee ICT-ers, maar professionals met plezier in hun werk.

Nouvité richt zich op middelgrote en kleine bedrijven. “Deze doelgroep zal naar verwachting de komende jaren veel aandacht besteden aan het reduceren van de complexiteit, risico’s en kosten van hun ICT-infrastructuur”, aldus algemeen directeur Bram van de Ven. “Hier spelen we met onze propositie op in. Een sterk argument daarbij is onze samenwerking met marktleiders in infrastructurele producten en oplossingen. Verder ontlenen we veel kracht aan de ervaring met de combinatie van Microsoft Dynamics informatie systemen en IBM servers en storage-oplossingen.”

Over Nouvité
Nouvité levert en verzorgt advies, ontwerp, installatie, implementatie en beheer van bedrijfskritische ICT-infrastructuur oplossingen. De focus ligt hierbij op het bieden van optimale beschikbaarheid, veiligheid en mobiliteit van gegevens. Nouvité werkt nauw samen met toonaangevende leveranciers als IBM, Microsoft, Lenovo, VMware, Cisco, Citrix en DoubleTake. Nouvité is gevestigd in Woerden. Meer informatie vindt u op www.nouvité.nl.

Contact
Nouvité : Bram van de Ven, Algemeen Directeur, info@nouvite.nl of 0348 – 42 42 60.

Verstreken tijd: 18 jaar en 171 dagen
Nouvité contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl