www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 88 dagen geleden)
Bedrijf:

Bell Micro opent Invu demonstratie- en trainingscentrum

Amsterdam, oktober 2008 – Distributeur Bell Micro heeft in Almere een demonstratie- en trainingscentrum ingericht voor de documentmanagement software van Invu. Daarmee kan het bedrijf de ICT-resellers beter ondersteunen bij het adviseren en verkopen van complete oplossingen voor digitaal archiveren en workflow management. Behalve voor demonstraties of een seminar voor klanten van resellers, is de ruimte ook geschikt voor ‘proof of concept’ simulaties en het verzorgen van Invu trainingen.

Joost van ’t Hullenaar, European Business Manager van Invu zegt: “Met het nieuwe demonstratie- en trainingscentrum voegt Bell Micro belangrijke waarde toe aan onze software. Voor de verdere marktontwikkeling is het van groot belang dat zowel de medewerkers van resellers als hun klanten het gebruiksgemak van Invu zelf ervaren. Verder is het een gunstige locatie voor de uitbreiding van onze trainingscapaciteit”.

Han de Bruyn, Business Unit Manager van Bell Micro zegt: “Door demonstraties aan klanten van onze resellers te geven, kunnen wij het overtuigende effect van ‘Zien is geloven’ bereiken. Daarom is het Invu demonstratiecentrum een belangrijk middel om invulling te geven aan onze ‘value added’ distributiestrategie. Verder gaan wij de nieuwe ruimte ook benutten om medewerkers van resellers op te leiden en samen met Invu meerdaagse technische gebruikerstrainingen te verzorgen”.

Over Invu
Invu (LSE, AIM: NVUK), ontwikkelt en levert software voor het elektronisch beheren van informatie en documenten, zoals formulieren, facturen, correspondentie, literatuur, faxen, emails, tekeningen, elektronische bestanden en webpagina’s. Invu richt zich vooral op MKB-bedrijven en afdelingen van grote organisaties. Het bedrijf is in 1997 gestart en sinds januari 2004 beurs-genoteerd. Invu’s hoofdkantoor is gevestigd in Northampton en het bedrijf is met circa 65 medewerkers actief in het Verenigd Koninkrijk, Ierland, Nederland, Azië en Australië. De software van Invu wordt al door ruim 3800 klanten met in totaal zo’n 75.000 licenties gebruikt, geleverd en geïmplementeerd door circa 145 Value Added Resellers, waarvan 20 in de Benelux. Meer informatie is te vinden op: www.invu.net en www.invu.nl

Over Bell Micro
Bell Micro is een van de grootste value-added IT-distributeurs van Europa. Doelstelling is om de meest optimale IT-infrastructurele dataoplossingen en -producten te ontwikkelen en te leveren, waaronder storage, servers, software en services. Bell Micro in Nederland is onderdeel van de internationale Bell Microproducts Group (Nasdaq: BELM), een van de grootste storage-centric IT-distributeurs ter wereld. In Europa heeft Bell Micro vestigingen in o.a. België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Oostenrijk, Ierland, Italië en Nederland. Voor meer informatie: www.bellmicro.eu/

NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Invu Netherlands B.V.
Joost van ’t Hullenaar, European Business Manager
Telefoon: 020-3120425
e-mail: joost.vanthullenaar@invu.net

of met,

Bell Micro Nederland
Han de Bruyn, Business Unit Manager – Enterprise Channel
Telefoon: 036-5478200
e-mail: hdebruyn@bellmicro.eu

Verstreken tijd: 18 jaar en 88 dagen
Invu Netherlan.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu