ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:

VDD IQware gaat samenwerking aan met iRex Technologies

Vanuit Hyarchis.Net ‘printen’ op iRex e-reader reduceert papierberg

Waalre, 30 september 2008 – VDD IQware, ontwikkelaar en leverancier van het ECM-systeem Hyarchis.Net bundelt haar krachten met iRex Technologies, de Nederlandse pionier op het gebied van elektronisch papier, hierdoor kunnen beide partijen zich inzetten voor de reductie van de papierberg. Door de samenwerking kunnen de digitale documenten, die zijn opgeslagen in de documentmanagement bouwsteen van Hyarchis.Net worden ‘geprint’ in digitaal formaat op de iRex e-reader. Het printen op papier is dan niet meer nodig, want door het geavanceerde elektronisch papier beeldscherm leest de reader precies zoals papier en kan door het handige formaat overal worden meegenomen.

VDD IQware zet zich al jaren met innovatieve oplossingen in om de papierstroom te reduceren en is altijd op zoek naar nieuwe oplossingen om papierarm werken aantrekkelijker en eenvoudiger te maken. In de praktijk blijkt dat digitaal opgeslagen documenten nog vaak de weg vinden naar de printer om de leesbaarheid te vergroten. Met de iRex e-reader is dit niet meer nodig. Naast het lezen op de e-reader is het ook mogelijk om aantekeningen te maken, net als op echt papier. Uiteindelijk kan het gewijzigde document op de e-reader weer worden teruggetransporteerd naar Hyarchis.Net.

“Werken binnen de ecologische randvoorwaarden (planet), één van de drie pijlers van MVO, staat bij ons hoog op de agenda. Wij zien dat het milieu een grotere rol gaat spelen in het beslissingsproces voor digitaal werken”, aldus Irma Huis in ’t Veld, Marketing manager VDD IQware. “Om de Hyarchis.Net gebruikers nog verder te stimuleren digitaal te werken zijn wij een samenwerking gestart met iRex Technologies. Hiermee komen we weer een stapje dichterbij papierarm werken.”

Willem Endhoven, VP Marketing & Business Development bij iRex Technologies: “Met onze oplossingen op basis van elektronisch papier ondersteunen we onze business partners zoals VDD IQware met het streven naar papierarm werken. VDD IQware past daar met Hyarchis.Net perfect bij. Door deze samenwerking kunnen wij onze producten onder de aandacht brengen bij partijen waarbij al een bewustwording is gecreëerd. Zij werken immers al veel digitaal. Wij hopen dan ook in de toekomst deze samenwerking verder te verdiepen.”



Over iRex Technologies
iRex biedt, op basis van elektronisch papier, oplossing om geschreven digital content te kunnen lezen alsof het op papier gedrukt staat, alleen nu gecombineerd met de interactiviteit, flexibiliteit en mogelijkheid van continue updaten van digitale informatie. iRex richt zich zowel op de B2B-markt als de consumentenmarkt. De onderneming ondersteunt bedrijven en uitgevers in het weergeven van hun informatie (kranten, boeken, documenten) aan klanten, abonnees en medewerkers. iRex Technologies B.V. is een spin-off van Koninklijke Philips Electronics en is gevestigd op de High Tech Campus in Eindhoven. Meer informatie: www.irextechnologies.com.

Over VDD IQware
VDD IQware, opgericht in 1985, is de ontwikkelaar en leverancier van het op de Microsoft.Net technologie ontwikkelde Enterprise Content Management systeem Hyarchis.Net. Hyarchis.Net zorgt voor de digitale opslag en verwerking van alle papieren- en digitale documenten. Met Hyarchis.Net en de ondersteunende diensten van VDD IQware kunnen organisaties de kwaliteit van hun bedrijfskritische processen optimaliseren en een hogere productiviteit per werknemer realiseren. VDD IQware is actief in de financiële dienstverlening, transport & logistiek-, overheid-, zorg & gezondheid- en projectgeoriënteerde sector. Hyarchis.Net wordt ook toegepast in de zakelijke dienstverlening en productie-industrie. Hyarchis.Net bestaat uit de bouwstenen: Document Management, Workflow Management, Records Management, Contract Management, Web Content Management en E-mail Management. Meer informatie: www.hyarchis.net.

Meer informatie:
Marcommit PR
Ingeborg Schrijver
035 – 5822730
vdd@marcommit.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 149 dagen
Hyarchis contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl