ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:

Zelf YouTube video’s plaatsen op de site van Central Point

Bezoekers van Central Point(www.centralpoint.nl) kunnen vanaf vandaag op eenvoudige wijze hun eigen YouTube video’s bij producten op de site plaatsen

AMSTELVEEN, 26 september 2008 – Bezoekers van de site van Central Point kunnen vanaf vandaag op eenvoudige wijze hun eigen YouTube video’s te plaatsen. Vanaf iedere productpagina op www.centralpoint.nl kan snel en eenvoudig de locatie van een video worden opgegeven. De online computerverkoper geeft bezoekers hiermee de kans om aan andere bezoekers een beoordeling van het product te laten geven of te demonstreren hoe een product werkt.

“Onze bezoekers willen graag hun ervaringen met elkaar delen. Wij stellen ze op eenvoudige wijze in staat om dit via onze site te doen. Wat is er nu leuker dan te zien dat duizenden bezoekers jouw productbeoordeling bekijken”, aldus Central Point mede-oprichter Sebastiaan Hooft “Alle video’s zijn welkom, ook de kritische. De video’s moeten natuurlijk wel betrekking hebben op het product. Wij beoordelen alle video’s voordat ze op de site worden getoond”.

De online computerverkoper heeft met ruim 400.000 unieke bezoekers per maand een van de drukst bezochte verkoopsites van Nederland. Het assortiment bestaat uit 230.000 producten van ruim 1.000 merkfabrikanten. Op de site zijn al meer dan 40.000 producten voorzien van een commerciële productvideo.

Over Central Point
Central Point is een online aanbieder van computerproducten, die is opgenomen in de "Deloitte Technology Fast 50". Het bedrijf biedt consumenten, overheid en bedrijven meer dan 230.000 artikelen van bijna 1.000 merkfabrikanten. Klanten vinden op www.centralpoint.nl niet alleen de nieuwste, populaire types van een product, maar ook de minder bekende. Naast de snelheid en het gemak van kopen via het internet kenmerkt Central Point zich door zijn persoonlijke contact met de klant. Door een uniek geautomatiseerd systeem zorgt Central Point voor levering binnen 24 uur tegen scherpe prijzen. Joop van den Ende en Hubert Deitmers hebben sinds 2008 een belang van 30% in Central Point en zijn actief betrokken bij de groei van het bedrijf.

NOOT voor de REDACTIE
Afzender van dit persbericht is Central Point Europe. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sebastiaan Hooft, 020-3472323.

Een voorbeeld van een productpagina’s met YouTube video’s kunt u vinden via: pdas.centralpoint.nl/htc/99hcy114-00/tytn-ii-p4550-windows-mobile-60-ppc-nl/

Verstreken tijd: 18 jaar en 107 dagen
Centralpoint.n.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl