www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 126 dagen geleden)
Bedrijf:

Atos Origin voltooit met succes IT-activiteiten voor Paralympische Spelen in Beijing

Twee gesponsorde Chinese Paralympische atleten verdedigen hun titels

Beijing, 23 september 2008 - Atos Origin, de internationale IT-partner van het Internationale Paralympisch Comité (IPC), heeft haar IT-activiteiten voor de Paralympische Spelen in Beijing met succes afgerond. Dit belangrijke wapenfeit volgt op de succesvolle en veilige implementatie van de IT voor de Olympische Spelen in Beijing die op 24 augustus ten einde kwamen. Tijdens de Paralympische Spelen sponsorde de IT-dienstverlener twee Paralympische atleten - Li Duan en Bian Jian Xin - die er in slaagden hun titels te verdedigen met gouden medailles.

De Paralympische Spelen zijn een sportevenement van topniveau dat tussen 6 en 17 september plaatsvond. Bijna 4.000 atleten, afkomstig uit 147 landen namen deel aan 20 sporten. 5.600 mediavertegenwoordigers en meer dan 1.9 miljoen toeschouwers waren aanwezig bij de Spelen die mogelijk zijn gemaakt door de ondersteuning en werkzaamheden van ruim 110.000 stafleden en meer dan 30.000 vrijwilligers.

In haar hoedanigheid van belangrijkste technologiepartner heeft Atos Origin nauw samengewerkt met IPC, BOCOG en vooraanstaande IT-partners om ervoor te zorgen dat de Paralympische Spelen in Beijing succesvol zouden verlopen. De IT-dienstverlener was verantwoordelijk voor een vlekkeloos en veilig functioneren van alle IT-systemen: van ontwerp en bouw tot het beheer van de kritische IT-infrastructuur en -netwerken, waaronder de onmiddellijke distributie van wedstrijdresultaten over de hele wereld.

Sinds het einde van de Olympische Spelen op 24 augustus heeft het technologische team onder leiding van Atos Origin 8.700 devices ontmanteld, 130 servers opnieuw geïnstalleerd, evenals 360 resultaten devices op alle Paralympische wedstrijdlocaties en andere locaties (inclusief locaties buiten Beijing).

“We willen graag uitdrukking geven aan onze grote waardering voor de geweldige prestaties die het IT-team onder leiding van Atos Origin - onder verantwoordelijkheid van BOCOG Technologie - tijdens de Paralympische Spelen hebben geleverd”, aldus sir Philip Craven, voorzitter van het Internationale Paralympisch Comité. “De Paralympische Spelen in Beijing zijn een belangrijke mijlpaal in de Paralympische geschiedenis. Zo waren er meer atleten, meer deelnemende landen en meer sportevenementen dan ooit tevoren. Atos Origin, onze internationale IT-partner, heeft onze verwachtingen overtroffen en een cruciale rol gespeeld bij het mogelijk maken van deze Spelen, waarbij toeschouwers uit alle delen van de wereld in staat zijn gesteld getuige te zijn van de spectaculaire prestaties die atleten hebben geleverd.”

“De Paralympische Spelen zijn een sportevenement van international niveau en de ondersteunende IT-systemen zijn net zo complex als tijdens de Olympische Spelen”, vertelt Rob Pols, CEO van Atos Origin Nederland. “De hoge kwaliteitsstandaarden waarvan sprake was bij de IT-activiteiten voor de Olympische Spelen zijn precies hetzelfde als tijdens de Paralympics. We zijn erg trots op de nauwe samenwerking met BOCOG Technologie en op onze bijdrage om van de Paralympische Spelen een internationaal sportief succes te maken.”

De actieve betrokkenheid van Atos Origin met de Internationale Paralympische Beweging ging van start in 2002 als de internationale IT-partner van de Paralympische Spelen. In januari 2008 werd Atos Origin geselecteerd als de officiële internationale IT-partner van het Internationale Paralympische Comité. De voorbereidingen voor de Paralympische Winterspelen in Vancouver in 2010 zijn in volle gang en binnenkort worden de eerste stappen gezet voor de Paralympische Spelen die in 2012 in Londen op het programma staan.

###

Over Atos Origin
Atos Origin, een internationale IT-dienstverlener, stelt klanten in staat hun visie om te zetten in resultaten door de toepassing van consulting, systeemintegratie en managed operations. Atos Origin realiseert jaarlijks een omzet van € 5,8 miljard in veertig landen met een werknemers-aantal van 50.000 van wie circa 9.000 in Nederland, waar Atos Origin marktleider is. Atos Origin is de wereldwijde IT-partner voor de Olympische Spelen en heeft een internationaal klantenbestand. Atos Origin staat genoteerd op de Paris Eurolist Market en opereert onder de namen Atos Origin, Atos Worldline en Atos Consulting. Voor meer informatie kunt u de website van Atos Origin raadplegen: www.atosorigin.com

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Jose de Vries
+31 6 30 27 26 11
Jose.devries@atosorigin.com

Michelle Liu
+86 10 6437-6668
michelle.liu@atosorigin.com;
Recent van Atos  
Z-CERT, Atos, Fox-IT, KPN Health en Tesorion versterken digitale weerbaarheid zorgsector met nationaal incident response-raamwerk

Atos bundelt krachten met Elastic voor uitrol AI-ready dataplatform in Benelux en Nordics

Atos benoemt Frijke Weeda tot Head of Private Market Nederland

Verstreken tijd: 18 jaar en 126 dagen
Atos contact  

+31 (0) 88 265 5555
atos.net/nl/nederland

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu