Amsterdam, 3 september 2008 ? LaCie introduceert nieuwe USB Speakers, ontworpen door Neil Poulton. De speakers worden aangedreven via elke universele USB-aansluiting en zijn stekkerklaar. Daarnaast zijn ze voorzien van een interne kabelopslag en worden ze geleverd in een handige draagbare opbergbox.
De LaCie USB Speakers zijn eenvoudig in te pluggen in een pc of Mac. Zo heeft de gebruiker op elke gewenste locatie in een handomdraai uitstekend geluid zonder dat hij of zij hiervoor een driver moet installeren. Met de aanschaf van een extra stroomadapter zijn de speakers ook direct aan te sluiten op een mp3-speler.
“De nieuwe LaCie USB Speakers bieden universele flexibiliteit voor alle computers met een USB-poort. Dit zonder extra kabels, stekkers of batterijen”, zegt Ward Bauwens, Area Manager Benelux bij LaCie. “Deze speakers zijn een uitkomst voor consumenten die geen gebruik kunnen maken van onze FireWire Speakers. Daarbij zijn we erg tevreden over de uitstekende geluidskwaliteit en het minimalistische design.”
De geluidsprestaties van de USB Speakers passen bij het innovatieve ontwerp. In het verleden werd de FireWire-variant al geprezen voor zijn design. De speakers ontvingen de Janus 2007 Seal of Quality van het Franse designinstituut en kwamen voor in de top 100 van de designuitgave van Time Magazine. LaCie was daarnaast erg verheugd met de ontvangst van de 2008 Design Observer Star die het bedrijf ontving van het APCI, het Franse agentschap voor promotie van industriële creaties.
Prijzen en beschikbaarheidDe elegant vormgegeven LaCie USB Speakers zijn wereldwijd te koop via het gespecialiseerde dealernetwerk van LaCie voor een consumentenadviesprijs van 49,00 euro (jnclusief btw). Voor meer informatie:
www.lacie.nl.
####
Over Neil PoultonNeil Poulton is geboren in Thurso, Schotland. Hij is afgestudeerd in Industrieel Ontwerp aan de Universiteit van Edinburgh en aan de Milan Domus Academy. Poulton viel voor het eerst op in 1989 als de ontwerper van de ‘ageing pens’. Deze pennen zijn gemaakt van ‘levend’ plastic dat door gebruik verandert van kleur en vorm. Tegenwoordig ontwerpt en ontwikkelt Neil Poulton producten voor internationale klanten als LaCie & Artemide. Sinds 1991 woont en werkt Poulton in Parijs.
www.neilpoulton.com.
Over LaCieLaCie is de wereldwijd toonaangevende producent van randapparatuur voor gegevensopslag voor pc- en Macintosh-systemen. Het bedrijf levert via een gespecialiseerd dealernetwerk innovatieve oplossingen voor creatieve professionals die gebruikmaken van multimediatoepassingen (grafisch, audio, video, webdesign en digitale fotografie). De producten van LaCie onderscheiden zich door het originele design van ontwerpers als Philippe Starck, Design by F.A. Porsche, Neil Poulton, Ora-Ïto, Karim Rashid en Sam Hecht. LaCie heeft vestigingen in de Verenigde Staten, Europa en Japan, en is genoteerd aan de Paris Nouveau Marché (code 5431). Voor meer informatie:
www.lacie.nl.
Voor meer informatie, fotomateriaal en testverzoeken:Progress Communications
Inger Hund
Telefoon: 020-363 11 52
E-mail:
inger@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nlLaCie
Ward Bauwens
Telefoon: 0900-2252243
E-mail:
wbauwens@lacie.com
www.lacie.nl Foto’s in hoge resolutie vindt u op
www.lacie.com/nl/products/images/.