www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Unisys benoemt Matti Viljo tot hoofd van regio continentaal Europa

Schiphol-Rijk, 1 september 2008 – Unisys Corp. (NYSE: UIS) heeft vandaag Matti Viljo benoemd als vice president en general manager van de regio Continental Europe van het bedrijf.

In deze positie wordt Viljo verantwoordelijk voor het algemeen management van operaties in deze regio, waaronder sales, services en klanttevredenheid in alle marktgebieden en bedrijfsonderdelen in continentaal Europa. Hij zal vanuit Schiphol-Rijk in Nederland werkzaam zijn.

Viljo brengt 30 jaar sales- en operationele ervaring mee in de technologiesector. Hij voegt zich bij Unisys vanuit TietoEnator, één van de grootste ondernemingen op het gebied van IT-oplossingen en -services in Europa, waar hij executive vice president en president of Banking and Insurance was. Viljo was daarvoor acht jaar werkzaam bij Oracle Corporation als managing director van Oracle Finland, waar hij succesvol was met de groei van het bedrijf in dat land, en als vice president of application sales voor Oracle’s Noord-Europese regio.

“Matti brengt een rijkdom aan expertise in de informatietechnologiesector mee,” zegt Luis Dominguez, vice president en general manager, Unisys Worldwide Regional Operations. “Zijn managementvaardigheid en salesleiderschap zal een instrumentele rol spelen om Unisys te helpen groei te realiseren in deze belangrijke regio.”

Viljo begon zijn loopbaan bij IBM, waar hij meer dan tien jaar meerdere ondernemingen leidde op landelijk, regionaal en wereldwijd niveau. Viljo is Fin van geboorte en hij heeft een Master of Science titel in economie van de Helsinki School of Economics.

Over Unisys
Unisys is wereldwijd actief in IT-diensten en -oplossingen. We bieden consulting, systeemintegratie, outsourcing, IT-infrastructuren en servertechnologie. We zijn erin gespecialiseerd om klanten te helpen om informatie zo te gebruiken dat bedrijfsactiviteiten efficiënt en veilig zijn zodat bedrijfsdoelstellingen gerealiseerd kunnen worden. Onze consultants en specialisten helpen klanten om hun uitdagingen beter te begrijpen en meer visibiliteit te bieden in de bedrijfskritische verbanden tussen de verschillende activiteiten. Bezoek voor meer informatie www.unisys.nl.



Unisys is een geregistreerd handelsmerk van Unisys Corporation. Alle andere merken en producten waar hierin naar verwezen wordt, zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke eigenaren.

Voor meer informatie:
Pride PR
Jan Faber / Jessica van Rijswick
Tel: 071 5680028
E-mail: unisys@pridepr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 108 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unisys contact  

+31 232071010
www.unisys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR