Dublin, Ierland, 28 juli, 2008 - free-hotspot.com kondigt aan dat vanaf vandaag iPhone™ en iPod® gebruikers gratis toegang hebben tot het internet in elke free-hotspot.com gecertificeerde locatie gedurende de komende 3 maanden. Klanten kunnen draadloos muziek zoeken, beluisteren en downloaden van de iTunes® Wi-Fi Music Store – dit zonder de internetverbinding te betalen of advertenties te bekijken.
Brandon Meyers, Vice President of Marketing van free-hotspot.com, legt uit: “Geavanceerde Wi-Fi toestellen zoals de iPhone™ en iPod® touch maken gratis en beschikbare Internet- toegang een ”must have” voor de mobiele consument. Door ons netwerk voor 3 maanden te openen voor ‘s werelds grootste online muziekwinkel, hebben consumenten meer dan 3.500 locaties waar zij toegang hebben tot de content van hun keuze, zonder te betalen voor de verbinding of advertenties te bekijken. Hij vervolgt, ”Wij denken dat ons pan-Europese netwerk vooral interessant is voor de zakenreiziger die continue roamt via verschillende netwerken wat oplopende kosten voor datagebruik met zich meebrengt.
Meyers besloot met te zeggen dat het bedrijf verwacht meer dan 5.000 HotSpots te hebben in Europa tegen eind 2008.
Over free-hotspot.com:free-hotspot.com beheert ‘s werelds grootste en snelst groeiende gratis draadloos internetnetwerk met meer dan 3.500 HotSpots in 18 Europese landen. Om toegang te krijgen tot het gratis draadloos internetnetwerk van free-hotspot.com dienen gebruikers akkoord te gaan met het bekijken van een advertentie. Voor deze innovatie is free-hotspot.com onderscheiden met de prestigieuze WBI (Wireless Broadband Innovation) Award voor “Beste Publieke Wi-Fi product” en is beschikbaar gemaakt onder de naam EDGE Messaging voor netwerk-eigenaars, luchthavens, horecaketens en andere organisaties die hun omzet willen verhogen, strategische marketingprogramma’s willen promoten of willen bouwen aan hun naamsbekendheid via hun eigen Wi-Fi netwerk.
free-hotspot.com ondersteunt een actieve community van gebruikers en biedt iedere maand gratis draadloos internet aan meer dan 800.000 mensen. Het bedrijf beschikt over de meest gebruiksvriendelijke HotSpot directory van de branche. Deze directory bevat op dit moment meer dan 20.000 gratis draadloze internetlocaties wereldwijd.
Om het volledige programma te ontdekken of om uw meest nabij gelegen HotSpot te lokaliseren, ga naar:
www.free-hotspot.com.
Perscontact: Gerdine Lindhout
Open2Europe
+33 1 55 02 27 88
g.lindhout@open2europe.com
free-hotspot.com is an independent company and has not been authorised, sponsored, or otherwise approved by Apple Inc.
iPhone™, iPod® and iTunes® are trademarks of Apple Inc.