ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Kender Thijssen stelt Erwin van Dam aan als account manager

Veenendaal, 14 juli 2008 – Erwin van Dam (26) is aangesteld als account manager voor de Beheer- en Servicetak van Kender Thijssen. Deze aanstelling is de tweede in korte tijd, waarmee Kender Thijssen haar marktpositie binnen Handel en Industrie verder versterkt. Erwin is binnen zijn nieuwe functie verantwoordelijk voor de relaties met zowel bestaande als nieuwe accounts. Erwin beschikt over een brede werkervaring, ondermeer als accountmanager bij Business Media en als functioneel beheerder bij ArboNed en Imtech Telecom (voorheen Datelnet).

Erwin van Dam: “Kender Thijssen heeft zich bewezen en heeft een naam hoog te houden op het gebied van beheer van ICT-infrastructuren. Daarbij hanteert Kender Thijssen een aanpak die professionaliteit uitstraalt. Kender Thijssen werkt hiermee op inspirerende wijze samen met haar klanten, waarin naast de dagelijkse contacten ook ruimte is voor gezamenlijke activiteiten. Ik vind het daarom een uitdaging om binnen mijn nieuwe functie bij te kunnen dragen aan de verdere ontwikkeling van de organisatie.”





Noot voor de redactie

Bijgesloten een hoge resolutie foto van Erwin van Dam, account manager bij Kender Thijssen.

Over Kender Thijssen
Al ruim 25 jaar helpt Kender Thijssen middelgrote en grote organisaties in de Benelux beter te presteren. Door goed te begrijpen wat organisaties écht nastreven en door het slimmer toepassen van ICT biedt Kender Thijssen continuïteit. Continuïteit in de ICT-omgeving ter ondersteuning van dagelijkse bedrijfsvoering en kritieke processen. Of liever nog: continuïteit in de vorm van een dienst. Kortom, één dienstverlener die kan ontwerpen, bouwen, beheren en optimaliseren en bekend staat om haar aangenaam professionele werkwijze. Daarmee heeft Kender Thijssen zich inmiddels bij de top van ICT-dienstverleners in Nederland gevoegd. Over het boekjaar 2007 realiseerde Kender Thijssen een omzet van € 49 miljoen. Meer informatie op www.kender-thijssen.nl

Meer informatie
Marcommit PR
Marianne van Barneveld
kenderthijssen@marcommit.nl
035-582 27 30

Verstreken tijd: 18 jaar en 59 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Kender Thijsse.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl