www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 7 dagen geleden)

Difrax lanceert nieuwe website

Difrax gaat voor online coaching en guiding 24/7

Bilthoven, 14 juli 2008

Met trots presenteert Difrax haar vernieuwde website!

Difrax weet dat het verstrekken van informatie heel belangrijk is en heeft daarom een schat aan informatie verzameld in samenwerking met een medisch panel. Deze informatie wil Difrax graag delen met haar consumenten en lanceert daarom het online coachen en guiden op haar vernieuwde website www.difrax.com. Het gedeelte dat de naam ‘adviescentrum’ heeft gekregen, geeft een goede ondersteuning bij een soms lastige, maar vooral leuke taak: het opvoeden van een kind. Zo kan gratis het boek Baby-spreekuur gedownload worden, ontwikkeld door Vivienne van Eijkelenborg, algemeen directeur Difrax BV, samen met een medisch panel. Het boek bevat opvoedtips die uit de praktijk komen. Ook biedt Difrax hulp aan ouders die hun kindje willen laten stoppen met het fopspeengebruik door het gratis te downloaden boek ‘Het Stoppen met Foppen Boek’.

Op het assortimentsgedeelte legt Difrax uit hoe de belangrijkste producten werken. De uitleg geeft zij door middel van filmpjes met een handleiding die de consument op de koelkast kan ophangen. Er wordt onder andere uitgelegd hoe de flessen, flessenspenen en fopspenen schoongemaakt moeten worden.

Naast online coachen en guiden zijn er nog veel meer dingen te vinden: de laatste nieuwtjes, persberichten, de geschiedenis van Difrax en het totale assortiment.

De vernieuwde site is vanaf nu beschikbaar in 5 verschillende talen. Zo bereikt Difrax niet alleen haar consumenten in Nederland, maar ook in België, Frankrijk, Spanje, Duitsland en Groot Brittannië.

Voor meer informatie kijk op onze vernieuwde website www.difrax.com en ervaar de nieuwe mogelijkheden zelf.

Over Difrax
Difrax B.V., opgericht in 1967, behoort in Nederland tot één van de grootste A-merken op het gebied van baby- en speelgoedartikelen zoals babyflessen, fopspenen, verzorgingsartikelen en knuffels. Ook als internationale speler loopt Difrax voorop op het gebied van babyartikelen. Alles wat Difrax doet, staat in het teken van baby en ouder. Met haar innovatieve en modieuze producten wil Difrax het leven van baby en ouder zo aangenaam mogelijk te maken. In de afgelopen jaren verwierf Difrax faam met de ontwikkeling en introducties van baanbrekende, award-winnende producten evenals met de verfrissende en vernieuwende reclamecampagne.

Het assortiment van Difrax is onder meer te vinden in (ketens van) babyspeciaalzaken, drogisterijen, apotheken en warenhuizen.



Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen:

Susan van Haren
International Marketing Assistant
Emailadres: susan@difrax.com.
Telefoon: +31 30 – 225 00 04
www.difrax.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 7 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo NIRPA
Logo Onguard
Logo SureSync
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu