ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 17 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

update.seven touch: de professionele CRM-applicatie voor de iPhone van Apple

Amsterdam, 03 juli 2008. update software, een toonaangevende Europese leverancier van oplossingen op het gebied van Customer Relationship Management, brengt CRM nu ook binnen het bereik van de iPhone.

update.seven touch is de naam van de mobiele online-applicatie die het professionele CRM-systeem update.seven nu voor de eerste keer ook toegankelijk maakt via de revolutionaire mobiele telefoon van Apple. update heeft deze volledig nieuwe online-applicatie, die de gebruiker eenvoudig oproept via de Safari-browser van zijn iPhone, helemaal ontwikkeld volgens het baanbrekende concept van de iPhone. Net zoals de iPhone van Apple verwent ook update.seven touch de gebruiker met een heldere en intuïtieve beeldtaal; omslachtige menustructuren zijn niet aan de orde. Het motto van update.seven touch: Don’t click - touch! Met het multitouch beeldscherm is eenvoud tot een ware kunstvorm verheven: royale iconen en nieuwe navigatielijnen vervangen lastig intoetsen op minipaneeltjes. update.seven touch is de eerste mobiele CRM-toepassing die volledig gebruik maakt van alle mogelijkheden van de iPhone en optimaal inspeelt op het baanbrekende concept voor de bediening. Het tekent zich overduidelijk af: de iPhone ontwikkelt zich tot de mobiele business-tool van de toekomst.



Dankzij de intuïtieve pictogrammen van update.seven touch voor iPhone heeft de mobiele gebruiker met een enkele tik van de vinger toegang tot de gewenste klantinformatie en wordt er geen tijd verspild met zoekwerk. En ... omdat het bij CRM altijd om mensen draait, kan de gebruiker naast de namen ook meteen een blik werpen op de foto's van de betreffende mensen. Snelle herkenning dus. Google Maps is volledig geïntegreerd in update.seven touch, zodat de gebruiker de routeplanning zo nodig met een enkele vingertip beweging in gang kan zetten.

Net zoals bij de overige klantapplicaties van update.seven kan ook elk element van update.seven touch - bijvoorbeeld velden, lijsten en invoer - via een enkele simpele klik van de beheerder naar behoefte worden geconfigureerd. Een eenvoudige en snelle toegankelijkheid van relevante informatie was voor de ontwerpers een primair uitgangspunt: met update.seven touch op de iPhone is mobiel CRM dan ook werkelijk mobiel geworden.

Voor een demo en verder informatie verwijs ik u graag naar: www.update.com/touch

Over update software
update software werd in 1988 in Wenen opgericht en is met ruim 280 medewerkers en een omzet van 32.5 miljoen euro in het jaar 2007 de toonaangevende Europese leverancier van Premium CRM oplossingen. De producten van update worden tegenwoordig bij meer dan 1.400 bedrijven voor meer dan 150.000 toepassingen ingezet. Klanten van update zijn onder andere Sony, 3M, American Express Bank, Karcher, Canon, BAM, Pernod Ricard, Ratiopharm en Meeus.

Nadere informatie betreffende het bovenstaande wordt u graag verstrekt door Tariq Tashta van update software Benelux B.V., telefonisch bereikbaar onder nummer 020 – 3118025 of per mail tariq.tashta@update.com


Verstreken tijd: 18 jaar en 17 dagen
update softwar.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl