Mérignac, Frankrijk - 18 juni 2008: Gezien het feit dat de integratie van milieudoelstellingen een belangrijke rol speelt in de strategie van PNY Technologies, lanceert het bedrijf een nieuwe grafische identiteit en een verbeterd ontwerp van haar verpakkingen voor de volledige Flash cards, USB Flash Drives en Memory Modules productlijnen.

PNY Technologies combineert esthetiek met elegantie door te kiezen voor zwart gecombineerd met goud en zilver. Naast een aantrekkelijker design wordt er ook aan het milieu gedacht met gereduceerde afmetingen van de verpakkingen en het gebruik van PETG materiaal. PETG is een milieuvriendelijke kunststof die bij normale recyclage of verbranding geen gevaarlijke stoffen afgeeft.
“Ons nieuwe concept biedt duidelijke informatie en de mogelijkheid om de verpakking te beveiligen met behulp van anti-diefstal beschermhoezen, hiermee onderstreept PNY wederom haar capaciteit tot innovatie en haar streven naar het voldoen aan de eisen van de markt en de wensen van de klanten”, zegt Florence Delmas, Merchandising Manager van PNY Technologies.
Over PNY TechnologiesPNY Technologies, opgericht in 1985 in New Jersey (VS), startte haar activiteiten met de fabricatie en de verkoop van een compleet gamma aan geheugenproducten. In 1994 opende PNY een bureau in Frankrijk om haar bedrijfssucces in Europa te ondersteunen. Momenteel heeft het bedrijf verkoopkantoren in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje, het Verenigd Koninkrijk en Zweden. De verschillende partnerships die PNY heeft met OEM’s (waaronder Brother, Cisco, Dell, Epson, HP, IBM, Kyocera, QMS, Sony en Toshiba), brengen constante verbeteringen in alle nieuwste technologieën en garanderen een uitstekende kwaliteit en service.
PNY onderhoudt een langdurige en solide relatie met verschillende grote namen uit de retail-distributiesector, door haar reputatie als leverancier van kwalitatieve en innovatieve oplossingen voor alles wat met de computer te maken heeft. PNY heeft het grootste marktaandeel in de retailverkoop van geheugenproducten, zowel in de VS als in Europa. In de voorbije jaren heeft PNY haar consumentengamma aanzienlijk uitgebreid met de introductie van een complete consumentenlijn aan flash-media (geheugenkaarten en digitale oplossingen). Sinds 2000 is PNY een marktleidende leverancier van grafische kaarten voor consumenten van het merk GeForce en tevens van grafische kaarten met NVIDIA Quadro® door PNY voor professionele werkstations.
Bezoek voor meer informatie
www.pny.euContacten
PNY Technologies Sophie Verdier
PR Manager
sverdier@pny.eu Open2Europe
Gerdine Lindhout
Perscontact Nederland
+33 1 55 02 27 88
g.lindhout@open2europe.com