www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:

Logica benoemt voormalig Unisys-topman als Chief Executive van internationale Outsourcing Services divisie

Amstelveen, 10 juni 2008


Logica, de Europese ICT- en BPO-dienstverlener, heeft Jean-Marc Lazzari benoemd als Chief Executive van de nieuwe internationale Outsourcing Services divisie. Hij zal deel uitmaken van het bestuurscollege van Logica Plc.

Lazzari was eerder vice-president en algemeen directeur van Unisys in Europa. In zijn nieuwe functie wordt Lazzari verantwoordelijk voor Logica’s wereldwijde Outsourcing Services divisie, die met 9.000 medewerkers diensten levert vanuit 10 landen. Deze divisie krijgt de volledige verantwoordelijkheid voor het verwerven en uitvoeren van grootschalige uitbestedingsprojecten, waarbij klanten toegang krijgen tot de meest geschikte en kosteneffectieve mix van on-site, on-shore, near-shore en off-shore activiteiten.

Eind augustus start Lazzari in zijn nieuwe functie bij Logica. Hij rapporteert aan CEO Andy Green en vervangt Jim McKenna die, zoals eerder aangekondigd, Logica in de tweede helft van 2008 zal verlaten. Voor meer informatie: zie het volledige (Engelstalige) persbericht.
Bert van der Schelde is sinds april 2008 Chief Financial Officer van de internationale Outsourcing Services divisie. Vanaf augustus rapporteert hij rechtstreeks aan Jean-Marc Lazzari. Van der Schelde was tot april financieel bestuurder van Logica Nederland.
Jitka Beukenkamp gaat leiding geven aan de Nederlandse tak (800 medewerkers) van Logica’s Outsourcing Services divisie. Beukenkamp speelt daarmee een belangrijke rol bij het vormgeven en uitvoeren van uitbestedingstrajecten voor Nederlandse klanten. Tot voor kort was ze Managing Director van het onderdeel Global Services Delivery in Nederland.

NOOT VOOR DE REDACTIE

Klik op de foto voor hogere resolutie bestand

Voor meer informatie
Logica
Christoph Linke, persvoorlichting
Telefoon: 020-5713777
E-mail: pr.nl@logica.com

Over Logica
Logica is een toonaangevend bedrijf op het gebied van ICT-diensten en zakelijke dienstverlening. Wereldwijd telt onze organisatie 39.000 medewerkers, verspreid over 36 landen. Logica levert diensten op het gebied van business consultancy, systeemintegratie en IT- en business process outsourcing. In nauwe samenwerking met onze klanten streven we ernaar het beste in hun organisatie naar boven te brengen. Logica maakt veranderingen mogelijk die leiden tot verbeterde efficiency, versnelde groei en risicobeheersing. Door onze diepgaande branchekennis, technische kwaliteiten en expertise op het gebied van wereldwijde levering van diensten, helpen we onze klanten leiderschapsposities in te nemen. Logica is genoteerd aan de beurzen van Londen en Amsterdam (LSE: LOG; Euronext: LOG). Meer informatie is beschikbaar via www.logica.com/nl.

Verstreken tijd: 18 jaar en 19 dagen
Logica Nederla.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl