Houten, 9 juni 2008 – e-office, de human software organisatie en specialist in het optimaliseren van de digitale werkomgeving van professionals, heeft zijn Microsoft-team uitgebreid met twee nieuwe medewerkers. Arjan van Eijk werd aangetrokken als Sales Manager en is naast verkoop verantwoordelijk voor het uitbreiden van het Microsoft sales team binnen e-office. Daarnaast is Peter van den Berg in dienst getreden als Microsoft SharePoint Consultant.
Van EijkArjan van Eijk werkte sinds 1998 bij Microsoft. Hij vervulde daar verschillende rollen als Partner Account Manager. Hij was de laatste twee jaar werkzaam als Group Manager AM bij de Online Groep van Microsoft (MSN).
“Na bijna tien jaar Microsoft was het voor mij een hele mooie stap om bij één van de meest innovatieve en vooruitstrevende Microsoft-partners aan de slag te gaan”, zegt van Eijk. “e-office is als specialist op het gebied van het nieuwe werken een begrip en het is fantastisch om daar onderdeel van uit te maken. Ik zie heel veel mogelijkheden om het succes van e-office verder uit te bouwen.”
Van den Berg Peter van den Berg werkte tot voor kort bij Vereniging Eigen Huis als System Integrator en projectleider. Na een lange samenwerking met e-office, besloot Peter in dienst te treden bij e-office.
“Vanuit de rol van klant, kende ik e-office al een aantal jaren. Ik hoop met deze kennis en ervaring de dienstverlening van e-office nog meer te verbeteren. Daarnaast kijk ik ernaar uit om met de nieuwste Microsoft-technologieën en producten aan de slag te gaan en projecten met een goed resultaat op te leveren”, aldus Van den Berg.

Foto’s in hoge resolutie is op te vragen via
e-office@whizpr.nlOver e-office e-office is opgericht in 1991 en heeft zich direct vanaf het begin gespecialiseerd in het optimaliseren van de werkomgeving voor professionals. Deze manier van werken past bij deze eeuw: work21. De dienstverlening van e-office is gericht op het begeleiden van de organisatie- en gedragsverandering die nodig is om de werkprocessen te verbeteren. Daarnaast verzorgt e-office de realisatie van digitale werkomgevingen inclusief de juiste portaloplossingen op basis van IBM- en Microsoft-technologie. e-office adviseert organisaties over de manier waarop zij technologie kunnen inzetten om (virtuele) samenwerking te verbeteren en zo efficiënter te werken, ongeacht tijd of plaats. Hierbij staat een goede balans tussen mens, organisatie en technologie centraal. e-office realiseert naast digitale werkomgevingen en portals ook oplossingen voor intranet, extranet of websites en mobiele oplossingen. De toepassingen van e-office worden gebruikt in verschillende sectoren, zoals de financiële sector, de zakelijke dienstverlening, zorg en industrie. Klanten van e-office zijn onder meer Achmea, Blauwhoed, Boskalis, FBTO, Fortis, Loyens & Loeff, Rabobank International, Stork en Koninklijke Visio. Voor de realisatie van haar oplossingen maakt e-office gebruik van de nieuwste (portal-)technologieën en is Microsoft Gold Partner en IBM Premier Partner. Bij e-office, gevestigd in Houten, werken zo’n 100 specialisten. Voor meer informatie over e-office:
www.e-office.com.
Voor meer informatie: e-office
Pauline Huijzer
Tel.: 088 001 83 00
e-mail:
pauline.huijzer@e-office.comWhizpr
Willemijn Vader
Tel.: 0317 410 483
e-mail:
e-office@whizpr.nl