www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 5 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Van zolderkamer tot miljoenenbusiness

15 Internet successtories naar aanleiding van 10 jaar Startpagina.nl

Amsterdam, 21 mei 2008

Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van Startpagina.nl verschijnt deze week het boek 'Van zolderkamer tot miljoenenbusiness' met de succesverhalen achter o.a. Startpagina.nl, Marktplaats.nl, Hyves.nl, en Alex.nl.

Miljoenen euro's worden betaald voor internetbedrijfjes die enkele jaren geleden van start gingen met een goed idee, een enkele computer en verder vooral onduidelijke verwachtingen. Vijftien oprichters vertellen in 'Van zolderkamer tot miljoenenbusiness' over hun ideeën, hun begin en hun aanpak.

Voor wie ambities heeft om zelf aan de slag te gaan op het internet, is dit boek een bundeling van vijftien inspirerende verhalen met ervaringen en wijze lessen van de pioniers, die het ondernemen op internet hebben uitgevonden.
Auteur Huib Stam maakt documentaires en publiceert over historische onderwerpen. Hij werkte bij VPRO Televisie en Multimedia en schreef over film en televisie voor o.a. de Volkskrant.

Boekpresentatie
De boekpresentatie vindt plaats op 24 mei van 16.00 tot 17.30 uur in de Aviodrome te Lelystad, tijdens de jaarlijkse Startpagina Dochterdag. Tevens vindt de uitreiking plaats van de Dochter van het Jaar-prijs.

Na afloop van de presentatie zijn een aantal internetondernemers, die aan het boek hebben meegewerkt, beschikbaar voor interviews: Durk Jan de Bruin (Startpagina.nl), Frank Crébas (Marktplaats.nl), Iens Boswijk (Iens.nl), Ronnie Rokebrand (ElmarReizen.nl) en Helen Zandt (Naaipatronen.nl).

VOOR DE REDACTIE

ISBN 9789046803943
Verkoopprijs €19,90
Als bijlage is de cover van het boek bijgesloten.





Over ilse media groep

Ilse media is actief sinds 1995 en is sindsdien uitgegroeid tot de grootste internetuitgever van Nederland. Met een rijk portfolio van 150 websites, waaronder Kieskeurig.nl, Startpagina.nl, NU.nl, SchoolBANK.nl en web-log.nl bereikt ilse media ca 79 procent van alle internetters van 13 jaar en ouder in Nederland. De jeugd- en jongerenwebsites Kaboem.nl, CU2.nl en de jongerenportalen van Yourscene.nl zijn onderdeel van ilse media dochter newrulez. Daarnaast exploiteert ilse media de vrouwen- en woonsites van Sanoma Uitgevers, de Jonge Gezinnen sites en TVGids.nl, een website van Programmabladen AKN. Het hele ilse media netwerk heeft per maand ruim negenhonderd miljoen pageviews.

Ilse media is onderdeel van Sanoma Uitgevers, met ruim 80 publiekstijdschriften en ruim 125 websites de grootste multimediale uitgever van Nederland. In 2007 haalde Sanoma Uitgevers en haar deelnemingen een omzet van 539,8 miljoen euro. Inclusief dochterondernemingen heeft Sanoma Uitgevers bijna 2000 medewerkers. Sanoma Uitgevers maakt sinds 2001 deel uit van Sanoma Magazines, de internationale tijdschriftendivisie van het Finse mediaconcern SanomaWSOY. Sanoma Magazines is met 300 tijdschriften in dertien landen een van de grootste publiekstijdschriftenuitgeverijen in Europa.

Meer informatie over de ilse media groep: www.ilsemedia.nl

Voor aanmelding voor de presentatie of meer informatie kun je
contact opnemen met:

Annette Knijnenberg
telefoon: 020 840 47 11 of mobiel 06 516 394 39
pers@ilsemedia.nl

Voor informatie over het boek of het aanvragen van een
recensie-exemplaar kun je contact opnemen met:

Margriet van Rooij
telefoon: 020 570 61 40
mvanrooij@nieuwamsterdam.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 5 dagen
ilse media gro.. contact  

+31 (0) 20 840 45 00
www.ilse.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu