www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 26 dagen geleden)

Klantcontactdeskundige TietoEnator versterkt team met vier nieuwe medewerkers

Amersfoort, 8 mei 2008 – TietoEnator Digital Innovations (DI), expert op het gebied van serviceverlenings- en verkoopprocessen van grote ondernemingen, heeft vier nieuwe medewerkers aangetrokken.

De afdeling Consultancy is uitgebreid met twee nieuwe medewerkers, te weten;

Bryan Mendean
Als Business Consultant adviseert Bryan Mendean (28 jaar) bedrijven over hun klantcontactstrategie en begeleidt hij de uitvoering daarvan. Het uiteindelijke doel is het verbeteren van de klanttevredenheid.
Bryan heeft ervaring opgedaan bij Sanoma Uitgevers. Als project coördinator was hij verantwoordelijk voor het uitvoeren van verschillende Customer Care projecten

Eugène Cornelisz
Eugène Cornelisz (28 jaar) werkt als Business Consultant voor TietoEnator. In deze functie zal hij zich bezighouden met het opstellen en realiseren van klantcontactstrategieën en het inrichten en optimaliseren van bedrijfsprocessen.
Eugène was voor zijn komst naar TietoEnator werkzaam bij Content Callstaff, waar hij in de functie van consulent verantwoordelijk was voor accountbeheer en werving & selectie van contactcenter specialisten.

De afdeling Customer Care is eveneens uitgebreid met twee nieuwe medewerkers, namelijk;

Dick Odijk
Dick Odijk (51 jaar) is bij TietoEnator als Applicatie Specialist begonnen. Zijn verantwoordelijkheden liggen bij functioneel en technisch beheer, analyses en ontwikkeling van datawarehouse-applicaties.
Dick heeft zijn ervaring onder andere op gedaan bij Atos Origin, waar hij als Business Intelligence consultant verantwoordelijk was voor de informatie-analyse en implementatie van datawarehouses en gerelateerde omgevingen.

Walter Andriesse
Walter Andriesse (32 jaar) werkt voor TietoEnator op de Customer Care afdeling als Technisch Applicatie Beheerder.
Walter is afkomstig van KPN waar hij de afgelopen acht jaar verschillende functies binnen de IT-afdeling had. Zijn meeste recente werkervaring is die van applicatiebeheerder.

Over TietoEnator
TietoEnator Digital Innovations (DI) adviseert grote ondernemingen over het klantvriendelijk en efficiënt bedienen van hun klanten. TietoEnator DI is daarbij een ervaren gesprekspartner en projectleider die zorgt voor het optimaliseren en integreren van de diverse klantcontactkanalen, zoals selfservice-portals en callcenters. TietoEnator DI ontwikkelt hierbij het servicedesign, implementeert de callcenter- en webomgeving en zorgt daarbij voor het stroomlijnen van de achterliggende bedrijfsprocessen. De diensten die TietoEnator DI biedt, zijn advies, ontwikkeling, implementatie en beheer van klantcontactoplossingen. Tot de klanten van TietoEnator DI Nederland behoren grote financiële instellingen, telecommunicatie-aanbieders, energiemaatschappijen en overheidsinstellingen.

De Nederlandse vestiging is in 1993 opgericht en gevestigd in Amersfoort. Het hoofdkantoor van TietoEnator bevindt zich in Finland. Wereldwijd werken er binnen de divisie Digital Innovations 800 personen samen op het gebied van klantinteractie, waarvan ruim 100 in Nederland. TietoEnator heeft wereldwijd 16.000 medewerkers en behaalde in 2006 een netto omzet van ruim 1,6 miljard euro. Meer informatie is te vinden op www.tietoenator.nl.

Voor meer informatie:
TietoEnator Digital Innovations
Bjorn de Hoon
t: (033) 453 62 00
e: bjorn.dehoon@tietoenator.com

PublieksWerk B.V.
Marije Verdouw
t: (020) 486 21 39
e: tietoenator@publiekswerk.nl

N.B. Hoge resolutiefoto´s zijn op te vragen bij PublieksWerk.

Verstreken tijd: 18 jaar en 26 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl