Zoetermeer, april 2008 – Over het belang van een professionele bescherming tegen virussen, spam, phishing en het hebben van een betrouwbare firewall hoeven we niet meer te discussiëren. Ze zijn voor de online particulier en het bedrijfsleven gewoon een must. Het is dan ook logisch dat Portland Europe als marktleider in Electronic Software Distribution de PC- en netwerk- beveiligingsoplossingen van G DATA aan haar portfolio van downloadable applicaties toevoegt. Dat zijn G DATA AntiVirus 2008, InternetSecurity 2008 en TotalCare 2008. G DATA is een Duits bedrijf dat al sinds 1985 een topspeler in de Security-markt is. Het past ’s-werelds beste beveiligingstechnologieën toe, zoals de ‘double-scan’ engine met twee afzonderlijke virusscanners voor optimale virusherkenning. Of de directe beveiliging ‘Outbreak Shield’, die nieuwe virussen herkent en tegenhoudt nog voordat er geactualiseerde virushandtekeningen beschikbaar zijn. Daarmee onderscheidt G DATA zich van andere vendors als McAfee en Symantec.
- G DATA Antivirus 2008 biedt volledige virusbescherming op alle communicatiekanalen tegen alle virussen, wormen, rootkits, spyware, dialers, trojaanse paarden etc. en heeft een nieuwe gebruikersinterface die minder geheugen gebruikt.
- G DATA InternetSecurity 2008 bestaat uit G DATA antivirus, G DATA Personal Firewall, G DATA AntiSpam, G DATA Kinderslot en G DATA Webfilter en gegevensvernietiger.
- G DATA TotalCare 2008 bestaat uit alle modules van InternetSecurity 2008, aangevuld met G DATA Backup voor volautomatische gegevensbackup en G DATA Tuner, waarmee de betrouwbaarheid van systemen wordt geoptimaliseerd, bijvoorbeeld door automatische defragmentatie, herstel van gegevensfouten en prullenbak-leging.
Uitgebreide details vindt u op onze website
http://www.gdata.de/portal/NL/; in de licentieprijs zijn alle (automatische) updates voor 12 maanden inbegrepen.
Kim van Brugge, directeur van Portland Europe, is enthousiast over G DATA: “Met de beveiligingsproducten van G DATA voegen we opnieuw een sterk merk toe aan ons portfollio. De combinatie van diverse superieure beveiligingstechnieken in één systeem zorgt voor het succes en de vele Awards die G DATA momenteel wint. Wij geloven dan ook in een grote toekomst voor dit merk. We willen daar met onze resellers graag ons steentje aan bijdragen. Door steeds nieuwe interessante mogelijkheden toe te voegen stellen we onze resellers in staat om hun dienstenpakket naar hun eindgebruikers verder te verbreden en te verdiepen. Voor het opbouwen van een lange termijnrelatie tussen reseller en eindgebruiker is dat essentieel!”
Meer informatie, licentieprijzen en downloads vindt u op
www.portland.nl Over Portland Europe Portland Europe is de eerste onafhankelijke on-line sofwarelicensieverkoper van Europa. Kenmerkend voor de elektronisch aangeboden producten is onder meer het grote gebruiks- en beheersgemak. De software is met name geschikt voor kleine en middelgrote bedrijven. Daarnaast levert Portland aan resellers. Organisaties die een Internet-totaaloplossing wensen, kunnen zowel voor de aanschaf als de impementatie ervan bij het bedrijf terecht. De werkwijze van Portland kenmerkt zich, naast deskundigheid, door snelheid, accuratesse en betrokkenheid bij de ICT-vraagstukken van haar klanten. Het kantoor van Portland is gevestigd in Zoetermeer. Er werken 15 mensen. Portland is opgericht in 1998 en het maakt sinds de start een sterke groei door. De omzet steeg het afgelopen jaar met 30 procent, de winst groeide met 15 procent en het aantal medewerkers met 20 procent.