www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 54 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Wil van Iersel exposeert 52 fotoboeken in Nederlands Fotomuseum

‘Every week a new book’, geproduceerd door online uitgeverij Blurb

Amsterdam, 6 mei 2008 – De Nederlandse fotograaf Wil van Iersel exposeert (van 9 mei tot en met 15 juni) 52 fotoboeken in het Nederlands Fotomuseum in Rotterdam. Van Iersel (1965) stelde zich in 2007 de uitdaging wekelijks een nieuw fotoboek te maken. Dit resulteerde in 52 fotoboeken met uiteenlopende thema’s. Hoewel de boeken initieel in een zeer beperkte oplage zijn verschenen, kon hij deze toch gebonden en in hardcover uitvoeren door gebruik te maken van Blurb, de online uitgeverij van boeken. De boeken worden gepresenteerd in een door de kunstenaar zelf ontworpen ruimtelijke installatie.

Wil van Iersel bedacht elke week een thema, werkte dat uit en ordende de foto’s met behulp van Blurb’s Booksmart software in een steeds wisselende lay-out. Vervolgens werden de boeken ook door Blurb gedrukt.

Wil van Iersel: “Ik wil het echte 'boekengevoel' oproepen. Wanneer je een boek vasthoudt en er doorheen bladert, geeft dit een ander gevoel dan op een beeldscherm er doorheen klikken of een enkele foto zien, aan een witte muur. Een boek is intiemer en natuurlijk minder snel. Langzame beeldconsumptie dus, maar wel met heel veel foto's en zeer persoonlijk.”

Wil van Iersel (1965) is een in Amsterdam wonende fotograaf, die werkt in Zwitserland, Duitsland en Nederland. Sinds zijn opleiding aan de Koninklijke Academie in Den Haag wijdt hij zich aan grotere documentaire projecten. Daarnaast fotografeert hij in opdracht, onder ander voor Theater Aachen in Duitsland.

Dit project is mede mogelijk gemaakt door het Fonds voor Beeldende Kunsten, Vormgeving en Bouwkunst.

Blurb
Met de gratis software van Blurb, Booksmart, kan iedereen eenvoudig boeken van hoge kwaliteit ontwerpen en verspreiden. Het programma draait op Mac én PC, en biedt een variëteit aan professioneel ontworpen sjablonen. Op basis van slechts één bestand kunnen Blurb gebruikers boeken bestellen in paperback, hardcover, of beide.



Over Blurb
Blurb is een betaalbare webservice waarmee consumenten en professionals eigen boeken kunnen schrijven, samenstellen, publiceren en verkopen. De boeken kunnen bestaan uit foto’s, tekst of een combinatie daarvan. Elke blogger, kok, marketeer, fotograaf, reiziger, ondernemer, dichter of beginnend auteur kan er terecht. Blurb is in 2004 opgericht door Eileen Gittins. Met Blurb kan iedereen een boek maken en gratis laten opnemen in de online boekwinkel van Blurb. Met de eveneens gratis te downloaden Blurb BookSmart software kunnen gebruikers snel aan de slag. Voor meer informatie en het downloaden van de software: www.blurb.com

Voor meer informatie:
Wil van Iersel
www.wilvaniersel.nl

Whizpr
Ward van Beek/Willemijn Vader
Tel: +31 (0)317 410 483
E-mail: blurb(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 54 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Blurb contact  

+44 (0) 7920 474 383
blurb@whizpr.nl
nl.blurb.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu