Bussum – 16 april 2008 - Vandaag is de eerste officiële Flex Usergroup (FLUGR) van Nederland gelanceerd. FLUGR wil graag een platform bieden voor het opdoen van inspiratie en het uitwisselen van ervaringen, vragen en ideeën omtrent RIA, FLEX en gerelateerde technologieën. FLUGR is een initiatief van mensen die zelf in hun dagelijkse werk veel bezig zijn met het ontwikkelen van Rich Internet Applications met behulp van FLEX. “Binnen Nederland is er ondertussen al een behoorlijk aantal mensen actief met FLEX gerelateerde technologie. Wij vinden het hoog tijd worden dat deze mensen een platform hebben waar deze mensen met elkaar in contact kunnen komen.”, aldus Gerdt Brouwer, één van de grondleggers van FLUGR.
FLUGR biedt ontwikkelaars die zich bezig houden met FLEX gerelateerde technologie naast een online platform zoals een forum en nieuwsbrief, ook de mogelijkheid om op regelmatige basis bij elkaar te komen om hun ervaringen uit te wisselen, contacten te leggen en te luisteren naar interessante sprekers. Hierbij staat de techniek voorop. Op de FLUGR website zullen nieuwsitems worden gepubliceerd, informatie over evenementen worden gegeven en andere doeltreffende items.
Eerste FLUGR bijeenkomst op 13 juni 2008
Op 13 juni a.s. vindt de eerste FLUGR bijeenkomst plaats op een centrale locatie in Nederland. Speciaal voor deze eerste bijeenkomst komt er een grote verzameling internationaal bekende FLEX Guru’s, zoals Benjamin Dobler, Nicolas Lierman, Cristophe Herreman en Stephan Janssen. Naast deze zeer interessante sessies is er ruimte om met elkaar ervaringen te delen over het gebruik van FLEX gerelateerde technologieën onder het genot van een hapje en een drankje. De bijeenkomst is gratis en voor iedereen toegankelijk die vooraf heeft aangegeven graag te willen komen. Inschrijven is mogelijk via
www.flugr.nl.
Lid worden van FLUGR Iedereen die geïnteresseerd is in FLEX, AIR, BlazeDS en/of Actionscript kan lid worden van FLUGR. Binnen FLUGR is het uitwisselen van vragen, ideeën en gebruikerservaringen mogelijk, waarbij de techniek voorop staat. FLUGR is opgezet door ontwikkelaars, voor ontwikkelaars.
Lid worden kan door naar
www.flugr.nl te surfen en het registratieformulier in te vullen. Het FLUGR lidmaatschap is het eerste jaar gratis.
Over FLUGR
FLUGR is de eerste officiële Flex Usergroup in Nederland die zich richt op het verbreden van de kennis omtrent RIA technologie met FLEX en aanverwante technologieën. FLUGR is een initiatief van Gerdt Brouwer van Wowww, Sieto Idema van E-id, Mark van Hedel en Simon Slooten van Prisma IT. Meer informatie over FLUGR kan gevonden worden op
www.flugr.nl.
Nadere informatie voor de Pers: FLUGR
Contactpersoon: Gerdt Brouwer
T. 06-303 979 43
E.
pers@flugr.nl