Op 7 mei aanstaande organiseert Heliview Conferences de tweede editie van het succesvolle congres
Van Web 2.0 naar Enterprise 2.0. Het congres - met dit jaar als ondertitel
Socializing the Enterprise - focust volledig op het toepassen van social software in de zakelijke omgeving (Enterprise 2.0). Het congres is voor eindgebruikende organisaties geheel gratis te bezoeken en vindt dit maal plaats in Hotel & Congrescentrum Figi in Zeist.
Tijdens het congres geven de gerenommeerde organisaties
ING Group en
Shell International een kijkje in hun “web 2.0-keuken”. In deze praktijkcases wordt getoond hoe deze organisaties social software toepassen, welke tools gebruikt worden en wat voor cultuurverandering er nodig is. Centrale vraag is: Where does it all end ?
Als er iemand is die aan het einde van deze dag antwoord kan geven op deze vraag, dan is het ongetwijfeld
prof. Andrew P. McAfee. Als
Associate Professor verbonden aan de Harvard Business School, is Andrew McAfee grondlegger van de term “Enterprise 2.0”. Zijn onderzoek richt zich voornamelijk op de vraag hoe managers hun bedrijfsdoelstellingen kunnen bereiken, door op een effectieve manier om te gaan met diverse IT-vraagstrukken. Andrew McAfee is een internationaal erkend topspreker en een absolute autoriteit op het gebied van Enterprise 2.0. Eind 2008 verschijnt zijn nieuwe boek over Enterprise 2.0. In zijn een uur durende keynote (mede mogelijk gemaakt door Deloitte) gaat hij in op het gebruik van Web 2.0 technologie binnen bedrijven en toont hij aan dat
“Enterprise 2.0 is not a hype, but it is also not easy, and it will serve to separate the winners from the losers”.
Het congres biedt in een dag een keur aan internationale specialisten op het gebied van Enterprise Web 2.0. Het congresprogramma bestaat uit:
- prof. dr. ir. Han Gerrits, Directeur, Innovation Factory en Hoogleraar E-Business & IT-industry, Vrije Universiteit Amsterdam
- Henny Bakel, Business Consultant, KPN
- Michael Widjaja, Partner en Senior Executive bij Accenture en Voorzitter van de Web 2.0 werkgroep van het Nederlands Architectuur Forum (NAF)
- Mireille Jansma en Jurgen Egges, Knowledge Managers, ING Group
- Peter Kemper, Expertiseholder Virtual Teamworking, Shell International
- Rikkert Engels, Country Manager Benelux, Kapow Technologies
- Andrej Koelewijn, Managing Consultant, IT-Eye
- drs. Wassili Bertoen, Senior Manager, Deloitte
- Ross Mayfield, Chairman, President & Co-founder, Socialtext
- Peter de Haas, Online Strategy Manager, Microsoft
- Elisabeth Schmoutziguer, CEO, Checkit
- Patrick Savalle, Innovator en Inspirator, Sogeti
- dr. Rene M. Jansen, Directeur, Winkwaves, Onderzoeker, Universiteit van Amsterdam
- Arjan Radder, Social Software Specialist, IBM - EMEA South West
- Andrew P. McAfee, Associate Professor, Harvard Business School
Deze dag biedt de unieke mogelijkheid om Enterprise Web 2.0-guru’s Andrew McAfee en Ross Mayfield te horen spreken in Nederland.
Het congres
Van Web 2.0 naar Enterprise 2.0 is voor eindgebruikende organisaties geheel gratis te bezoeken. Het evenement vindt plaats in Hotel & Congrescentrum Figi in Zeist. Mis deze dag niet en meld u vandaag nog aan via
http://enterpriseweb20.heliview.nl en ontdek welke kansen Web 2.0 uw organisatie biedt!
Congres Van Web 2.0 naar Enterprise 2.0 – Socializing the Enterprise
Woensdag 7 mei 2008, Hotel & Congrescentrum Figi in Zeist
Organisatie: Heliview Conferences, Jasper Lazet (Business Unit Manager Conferences)
Gratis deelname, aanmelden via
http://enterpriseweb20.heliview.nlMeer informatie:
Heliview Conferences & Training
Jasper Lazet (Business Unit Manager Conferences)
Postbus 9615, 4801 LS Breda
T. +31 (0)76-5484054
M. +31 (0)6-12150786
jasper.lazet@heliview.nl