ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Konica Minolta daagt markt uit met ICT Challenge 2008

Badhoevedorp, april 2008 - Konica Minolta Business Solutions, introduceert de ICT challenge 2008. Het doel van deze ‘business case competitie’ is te laten zien welke voordelen en besparingen in de praktijk te realiseren zijn met documentautomatisering in het algemeen en print- en scanoplossingen in het bijzonder. Bedrijven en organisaties kunnen hun case via de website www.ICTchallenge2008.nl inzenden. Uit alle inzendingen wordt het meest uitdagende project gekozen als winnaar van de ‘ICT challenge 2008 Award’. Deze krijgt een kostenloze implementatie van zijn case.

Ernst Kolvenbag, Marketing Manager bij KN, exclusief distributeur van Konica Minolta Business Solutions in Nederland, zegt: “Het initiatief voor de ICT challenge 2008 komt voort uit de vele cases die wij al hebben ervaren met organisaties als DHL, Menzis en VNU Media. Wij ervaren in de praktijk regelmatig dat onze klanten zich onvoldoende bewust zijn van de grote voordelen en besparingen die met onze producten en oplossingen gerealiseerd worden. Om deze zowel beter inzichtelijk te maken als de grenzen te verleggen, dagen wij nu meer organisaties uit om hun business cases voor te leggen. En aangezien wij met name in het MKB actief zijn willen we benadrukken dat organisatieomvang geen beperkingen heeft voor de deelname aan deze competitie. Iedereen maakt kans!”

Over Konica Minolta Business Solutions
Konica Minolta Business Solutions Europe is leverancier van beeld- en informatieverwerkende producten met vestigingen en distributeurs in meer dan vijftig landen in de EMEA-regio. Konica Minolta legt de nadruk op documentmanagement en complete oplossingen voor zakelijke toepassingen en productieomgevingen met het accent op hoge kwaliteit kleurafdrukken. Daarvoor levert het bedrijf documentverwerkende apparatuur en software zoals printer-copiers, multifunctionals, hoge kwaliteit grafische productieapparatuur, faxen, scanners, micrografische apparatuur en daaraan gerelateerde verbruiksartikelen.
Konica Minolta Business Solutions Europe is een dochterbedrijf van Konica Minolta Business Technologies, gevestigd in Tokyo (Japan). Het moederbedrijf telt 19.600 medewerkers over de hele wereld en behaalde in het boekjaar 2004/2005 een netto-omzet van bijna 4,15 miljard euro. Konica Minolta Business Technologies is toonaangevend op het gebied van optische technologie en profileert zich op basis hiervan als aanbieder van de meest uiteenlopende producten en diensten op het gebied van digitale beeldverwerking.

In Nederland wordt Konica Minolta Business Solutions exclusief vertegenwoordigd door KN uit Badhoevedorp. KN biedt al 30 28 jaar totaaloplossingen voor het optimaliseren van informatie- en documentstromen in kantooromgevingen en beschikt hiertoe over een breed aanbod aan hard- en softwareproducten en aanvullende diensten.

Meer informatie over Konica Minolta is te vinden: www.konicaminoltaeurope.com
Meer informatie over KN, haar producten en diensten is terug te vinden op www.kn.nl

Voor meer informatie:
KN
Telefoon: 020-6584141
Website competitie: www.ictchallenge2008.nl

Noot voor de redactie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Presscom
Madeleine Kok
Telefoon: 030-6051415
e-mail: madeleinekok@presscom.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 31 dagen
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl