Wil Deutz, CEO van EDPnet, doet een duit in het zakje. Nu biedt hij 'EDPnet Traveller' aan, een handige en flexibele inbelverbinding die speciaal werd ontwikkeld voor de zakenreiziger. Wil is decennia op pad geweest voor de baas en weet precies hoe belangrijk een goede internetverbinding in het buitenland kan zijn. Het abonnement is gebaseerd op het internationale iPass-netwerk en biedt een inbel-Internetverbinding voor een vaste prijs per maand. Het wereldwijde netwerk omvat meer dan 90.000 lokale inbelpunten, waaronder circa 40.000 hotspots. Voor de prijs van 59,95 euro per maand (excl. 19 % BTW) biedt EDPnet onbeperkte toegang tot Internet, waar ook ter wereld.
Een vaste prijs per maand voor onbeperkt surfen, ook als je niet op kantoor bent.
Meer en meer zakenmensen willen een Internetverbinding, ook wanneer ze buiten de vertrouwde kantooromgeving zijn. Uit een recente studie die werd uitgevoerd door het Amerikaanse bedrijf iPass blijkt dat Nederland in de top 5 staat van de ranglijst die het zakelijke gebruik van Internet via hotspots weergeeft, Schiphol is de achste Luchthaven en NS station Utrecht het zesde treinstation. Heel vaak zijn deze verbindingen te betalen op basis van het effectieve verbruik per minuut. Met haar vernieuwde abonnement ‘EDPnet Traveller’ biedt EDPnet haar zakelijke klanten nu een garantie op een betrouwbare verbinding tegen een vast tarief per maand.
Overal ter wereld Internet binnen handbereik.
Om een zo ruim mogelijke dekking te kunnen garanderen doet EDPnet voor deze dienstverlening een beroep op het uitgebreide netwerk van iPass. Dit netwerk werd ondertussen uitgerold in meer dan 150 landen. Door de hoge dekkingsgraad is steeds een internet verbinding beschikbaar, waar ook ter wereld.
EDPnet blijft inbelverbindingen aanbieden.
Het ‘EDPnet Traveller'-abonnement is een inbelverbinding. In tegenstelling tot andere Internet Service Providers blijft EDPnet bewust inbelverbindingen aanbieden. Zo heeft de klant de keuze om te bepalen welk type verbinding met Internet de meest geschikte is.
EDPnet Traveller in de praktijk.
De 'EDPnet Traveller'-verbinding werkt heel eenvoudig. Een softwarepakket downloaden is alles. Na aanmelding ontvangt de klant een persoonlijke toegangscode. Vanaf dat moment kan hij steeds een verbinding opzetten met kwalitatief hoogwaardige netwerken van lokale Internet Service Providers. Mocht een inbelpunt tijdelijk onbeschikbaar zijn, dan wordt automatisch een alternatief inbelpunt gebruikt.
Voor meer informatie:
EDPnet
Niklaas van de Bunt – Managing Director
Haaksbergweg 5 – 1101 BP Amsterdam
Tel.: ++31 (0)20 712 9400
E-mail:
n.vandebunt@edpnet.net Website:
www.edpnet.nl EDPnet is een onafhankelijke Internet Service Provider. Het familiebedrijf levert diensten in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië en Rusland. Dankzij haar internationaal netwerk kan EDPnet snelle, goedkope en kwaliteitsinternetdiensten aanbieden in alle landen waar ze actief is. Het dienstenpakket van EDPnet bestaat ondermeer uit ADSL, ADSL2+, SDSL, leased lines, glasvezel- en inbelverbindingen, VOIP en EDPnet traveller “Het internet abonnement voor de zakenreiziger”. Andere specialiteiten zijn websitehosting, dedicated hosting, co-locatiehosting, streaming, domeinnaamregistratie en hardware (modems en routers).
Sinds de oprichting in 1999 kent EDPnet een sterke groei. Flexibiliteit loopt als een rode draad door het EDPnet-verhaal heen. Het motto 'stretch the internet' is geen loze kreet; EDPnet biedt internetdiensten en -producten die de klant als een maatpak passen.
EDPnet telt momenteel 36 voltijdse medewerkers verspreid over de commerciële en de technische dienst, boekhouding, development en marketing. In de loop der jaren werd eveneens een resellerkanaal uitgebouwd, dat vandaag 350 resellers telt.