www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 101 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

COOLProfs organiseert seminar over de menselijke kant van IT

Oude Wetering, 20 maart 2008 – Applicatieontwikkelaar COOLProfs organiseert op 23 april het seminar “IT’s all about people”. Tijdens dit seminar wordt de menselijke kant van IT belicht: waar gaat het mis en wat moet er anders? Ook zullen de technologieën .Net en Gen verder toegelicht worden.

Dat een groot deel van de IT-projecten mislukt is een feit. De reden hiervoor is, in de optiek van COOLProfs, dat er niet goed gekeken wordt naar hoe mensen omgaan met verandering en gebruik van systemen. De specificaties worden simpelweg opgesteld, waarna de applicaties worden gebouwd. “Een directieve aanpak die leidt tot weinig succes”, beweert Eric ten Harkel, directeur bij COOLProfs.

“Mensen zeggen namelijk vaak niet wat ze bedoelen en bedoelen vaak niet wat ze zeggen. Het is de kunst om er achter te komen wat er werkelijk nodig is”, weet hij. Volgens Ten Harkel komen mensen er tijdens het proces pas achter waar de knelpunten zitten en waar precies behoefte aan is. Dat is een van de redenen waarom outsourcing vaak niet succesvol is. “Het wordt uitbesteed voordat er goed over nagedacht is wat de gevolgen voor verschillende partijen zijn en wat nou eigenlijk de beste oplossing is. Is de opdracht gegeven, dan is er vaak geen weg meer terug.”

Tijdens het seminar zal in de ochtend inzicht gegeven worden in de aspecten die bepalend zijn voor de prestatie van systeemontwikkeling. Vanuit ervaringen wordt besproken hoe de menselijke factor invloed heeft op de aanpak van systeemontwikkelingsprojecten. Ook wordt er deze ochtend gekeken naar de nieuwe producten van Microsoft en de overlap en juist aanvullende aspecten met de Gen wereld.

COOLProfs speelt een spelletje
In de middag zijn er verschillende sessies met onderwerpen als Microsoft Business Intelligence, Web Crawling en Gen 7.6. Ook kunnen bezoekers op een ludieke manier ervaren hoe iteratief projectmanagement leidt tot betere resultaten met het Solutions Experience Game. Via dit spel maken bezoekers kennis met de projectaanpak van COOLProfs. Met een iteratieve werkwijze en een juiste teamsamenstelling worden sneller en beter resultaten bereikt.

Het Seminar ‘IT’s all about people’ vindt plaats op 23 april 2008, van 9.30 tot 18.00 in het Naturalis in Leiden. Deelname is kosteloos.

Over COOLProfs
COOLProfs is een toonaangevend consultancybureau dat maatwerk informatiesystemen ontwerpt en bouwt. Deze informatiesystemen worden op basis van fixed-price, fixed-date en fixed quality gerealiseerd. COOLProfs neemt eigenaarschap over de projecten en neemt zo het risico van de klant over.

Het bedrijf onderscheidt zich door haar aanpak, waarin de menselijke factor van IT centraal staat. Om goede systemen te kunnen bouwen is volgens COOLProfs een continue interactie nodig. Hierdoor bouwt COOLProfs niet alleen wat klanten bestellen, maar juist wat ze bedoelen. Systemen worden in fasen opgeleverd en de resultaten worden doorlopend getoetst. Tot de vaste klanten van COOLProfs behoren onder andere Schuitema, ABN AMRO, TNT, Daan Veilingen, Rijkswaterstaat, KLM, Triodos Bank, Delta Lloyd en Fortis. Kijk ook op www.coolprofs.nl.

Voor meer informatie:
COOLProfs
Eric ten Harkel
T: (071) 331 16 23
E: eric.ten.harkel@coolprofs.com

Lubbers & De Jong PR
Maartje van Oeveren
T: (020) 421 05 65
E: maartje@l-dj.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 101 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
COOLProfs contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu