www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Logistiek dienstverlener Slavenburg & Huyser leidt administratie in goede banen met AccountView

Stroomlijning processen door koppeling met branchetoepassingen

Amsterdam, 18 maart 2007 - Slavenburg & Huyser, een allround logistiek dienstverlener actief in alle Nederlandse zeehavens, leidt de bedrijfsadministratie in goede banen met AccountView. Het logistieke bedrijf heeft AccountView aangepast aan zijn specifieke eisen en gekoppeld aan de brancheoplossingen Ship (voor het factureren van schepen), ERN (voor de expeditie) en Cargomate (voor de luchtvracht). Met deze oplossing is het logistieke bedrijf in staat de administratieve processen naar wens te stroomlijnen. Slavenburg & Huyser koos voor AccountView vanwege de geboden flexibiliteit, openheid en uitstekende prijs-prestatieverhouding. Andere aanbieders van standaardsoftware konden hun software niet in die mate en met hetzelfde gemak aanpassen aan de eisen van de logistieke dienstverlener. Ook de inzet van AccountView Expert Center Consolit speelde een belangrijke rol bij de keuze. Zij beschikten over de benodigde branchekennis, waardoor snel geschakeld kon worden.

Over AccountView
Sinds 1987 levert AccountView modulair opgebouwde business software aan meer dan 23.000 klanten in Nederland, Duitsland en Engeland. Deze flexibele en snel te implementeren software automatiseert en integreert meerdere bedrijfsprocessen, waaronder de financiële administratie, handel, logistiek, projecten, uren, relatiebeheer en accountancy - al dan niet met een internetkoppeling. AccountView wordt verkocht en ondersteund door een netwerk van onafhankelijke partners die evenals AccountView de nadruk leggen op kwaliteit en langdurige relaties. AccountView maakt onderdeel uit van Visma AS, marktleider in business software in de Scandinavische landen met ruim 230.000 klanten.

Bekende namen in het klantenbestand van AccountView zijn onder andere: Intratuin, Koningszuivel, Xenos, Vedior Holding, Koninklijk Theater Carré, SER, CBF, Humanitas, Nederlandse Sportalliantie, Berk Accountants en GIBO Accountants. Meer informatie over AccountView vindt u op www.accountview.com.

Contactgegevens:
AccountView
Casper Haspels
Tel.: +31 (0)20 355 29 99
casper@accountview.com
www.accountview.com

The Communication Force
Nicolette Slingerland
Tel. +31 (0)23 - 56 56 850
nicolettes@communicationforce.com
www.communicationforce.com
Recent van Visma  
Update Q1 toont sterke start van 2026 voor Visma

Recordresultaten en sterke vooruitgang op vlak van duurzaamheid

Visma benoemt Stian Svendsen tot nieuwe Segment Director voor Publieke Sector

Verstreken tijd: 18 jaar en 63 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Visma contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR