ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:

CPA organiseert seminar ‘Crisismanagement in de praktijk’. De vuurwerkramp; de uren, dagen, weken, maanden, jaren erna.

Weesp, 10 maart 2008 – Continuity Planning Associates (CPA), leverancier van advies, services en software op het gebied van Crisismanagement, Businesscontinuïteit en Informatiebeveiliging, organiseert op 1 april 2008 in Hilversum een seminar/ workshop over crisismanagement. Dit vakinhoudelijke seminar stelt de deelnemers in staat om effectiever en efficiënter om te gaan met crises.

Tijdens dit seminar brengen wij u op de hoogte wat CrisisManagement eigenlijk is en dat je heel veel aan een crisis kunt voorbereiden. Tevens willen wij u aan de hand van het voorbeeld van de vuurwerkramp laten zien wat CrisisManagement voor u kan betekenen!

De impact van de vuurwerkramp voor de grootste werkgever in Enschede wordt in beeld gebracht. Enorme schade aan bedrijfscomplex, de impact voor het bedrijf en het schadetraject komen aan de orde.
Tijdens een workshop in de vorm van een droogtest laten wij op interactieve wijze zien dat het mogelijk is om met een diversiteit aan voorbereidingsmaatregelen het mogelijk is om crises efficiënte te lijf te kunnen gaan. Na de workshop kunt u de volgende dag al beter omgaan met een crisis!

Datum: dinsdag 1 april 2008
Locatie: Hilversum
Tijdstip: van 9.30 - 12.00 en 13.00 - 16.30
Inschrijving via seminar@cpa.nl, inschrijfformulier via: www.cpa.nl
of fax naar: 0294-412255

Het programma ziet er als volgt uit:

Ochtend Programma
09:30 Inloop
10.00 Aanvang en introductie
10:05 CM kan (gewoon?) doelgericht zijn
10.30 Pauze
10.45 Plan wat je kunt plannen
11.15 Praktijkcase Vuurwerkramp:
gastspreker G. Gijsbertsen
12.15 Lunch

Middag Programma
12.15 Inlooplunch
13:15 Crisis Management in de praktijk
13.30 Introductie workshop
13:45 Pauze
14.00 Oefening: morgen kan het al beter
16:00 Drankje & Na praten

Aanmelden en locatie:
Deelname aan dit seminar kost € 45,-. Per dagdeel. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden door het inschrijfformulier te downloaden op www.cpa.nl. De bijeenkomst vindt plaats in restaurant Robert te Hilversum (nabij Mediapark). Voor meer informatie over dit seminar kunt u contact opnemen met Rob Van Ewijck op 0294-418865 of op info@cpa.nl.

Over CPA
Continuity Planning Associates (CPA) adviseert en begeleidt al bijna 25 jaar bedrijven en overheden op het gebied van informatiebeveiliging, crisismanagement en continuïteitsplanning. Vanuit die jarenlange ervaring biedt CPA een complete service van risicoanalyse tot en met het opstellen en implementeren van continuïteitsplannen en het begeleiden van audits en onderhoud. De consultants van CPA maken bedrijfsrisico’s inzichtelijk en beheersbaar door het gebruik van in eigen beheer ontwikkelde software. CPA is opgericht in 1984 en heeft zusterbedrijven in Engeland en de VS en werkt zowel nationaal als internationaal in de profit en non-profit sector. Meer informatie op: www.cpa.nl.

Meer informatie:
Continuity Planning Associates
Rob van Ewijck
0294-418865
info@cpa.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 111 dagen
CPA Continuity.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl