ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 128 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

DiTT Business & Internet Solutions partner van AccountView

Amsterdam, 21 februari 2008 – DiTT Business & Internet Solutions is sinds kort partner van AccountView. DiTT biedt al meer dan vijftien jaar oplossingen voor de automatisering van financiële en andere bedrijfsprocessen aan kleine en grote organisaties in diverse branches.

DiTT heeft onder meer gekozen voor samenwerking met AccountView vanwege de krachtige en gebruikersvriendelijke functionaliteit en de sterke koppelingsmogelijkheden van de software. Ook de snelle implementatie en lage cost of ownership van AccountView-oplossingen, die geen hoge eisen stellen aan de onderliggende hardware, ervaart het bedrijf als belangrijke pluspunten.

“Met AccountView kunnen wij kleine en middelgrote organisaties onder onze klanten een interessant alternatief bieden voor de automatisering van hun financiële en logistieke processen. AccountView biedt bijvoorbeeld aantrekkelijke mogelijkheden voor de project/urenadministratie en om samen te werken met de accountant”, aldus Derrek Eveleens, directeur/eigenaar van het in Leimuiden gevestigde DiTT Business & Internet Solutions. “AccountView is bovendien een grote partner die waardevolle ondersteuning biedt, zowel aan eindgebruikers als aan partners.”

Over AccountView
Sinds 1987 levert AccountView modulair opgebouwde business software aan meer dan 20.000 klanten in Nederland, Duitsland en Engeland. Deze flexibele en snel te implementeren software automatiseert en integreert meerdere bedrijfsprocessen, waaronder de financiële administratie, handel, logistiek, projecten, uren, relatiebeheer en accountancy - al dan niet met een internetkoppeling. AccountView wordt verkocht en ondersteund door een netwerk van onafhankelijke partners die evenals AccountView de nadruk leggen op langdurige relaties. AccountView maakt onderdeel uit van Visma AS, marktleider in business software in de Scandinavische landen met ruim 230.000 klanten.

Bekende namen in het klantenbestand van AccountView zijn onder andere: CBF, GIBO Groep, Humanitas, Intratuin, KNMI, Koningszuivel, Koninklijk Theater Carré, Mazars, SER, Tech Depot, Vedior Holding en Xenos. Meer informatie over AccountView vindt u op www.accountview.com.
Recent van Visma  
Update Q1 toont sterke start van 2026 voor Visma

Recordresultaten en sterke vooruitgang op vlak van duurzaamheid

Visma benoemt Stian Svendsen tot nieuwe Segment Director voor Publieke Sector

Verstreken tijd: 18 jaar en 128 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Visma contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu