Sales Director Marcel Udo verlaat per 22 februari ilse media. Udo was pas sinds 1 december vorig jaar verantwoordelijk voor de aansturing van het sales team. Daarnaast maakte hij deel uit van het management team.
Marcel Udo: "Ik realiseer me dat ik ilse media te vroeg alweer verlaat. Soms heb je timing echter niet in de hand. De mogelijkheid die me geboden wordt buiten ilse media is echter te mooi om te laten schieten. Hierover bericht ik de pers over enkele dagen."
CEO Joris van Heukelom: "De snelheid waarmee Marcel zijn beslissing heeft genomen heeft zelfs mij verbaasd. Ik heb hem in de enkele weken van onze samenwerking ervaren als een prettig mens en wens hem dan ook veel succes. Onze koers blijft intussen ongewijzigd. We zijn marktleider in online media en zullen in 2008 onze positie als innovatieve partner van adverteerders verder uitbouwen. Zowel op web als op mobiel."
Totdat een opvolger is gevonden zullen Marcel's taken ad interim worden waargenomen door Gert Jaap Schoppink, COO ilse media en eindverantwoordelijke van ilse media sales.
VOOR DE REDACTIE
Over ilse media groep
Ilse media is actief sinds 1995 en is sindsdien uitgegroeid tot de grootste internetuitgever van Nederland. Met een rijk portfolio van websites, waaronder ilse.nl, Kieskeurig.nl, Startpagina.nl, NU.nl, SchoolBANK.nl en web-log.nl bereikt ilse media ca 79 procent van alle internetters van 13 jaar en ouder in Nederland. De jeugd- en jongerenwebsites Kaboem.nl, CU2.nl en de jongerenportalen van Yourscene.nl zijn onderdeel van ilse media dochter newrulez. Daarnaast exploiteert ilse media de vrouwen- en woonsites van Sanoma Uitgevers, de Jonge Gezinnen sites en TVGids.nl, een website van Programmabladen AKN. Het hele ilse media netwerk heeft per maand ruim negenhonderd miljoen pageviews.
Ilse media is onderdeel van Sanoma Uitgevers, met ruim 80 publiekstijdschriften en ruim 125 websites de grootste multimediale uitgever van Nederland. In 2006 haalde Sanoma Uitgevers en haar deelnemingen een omzet van 531 miljoen euro. Inclusief dochterondernemingen heeft Sanoma Uitgevers bijna 2000 medewerkers. Sanoma Uitgevers maakt sinds 2001 deel uit van Sanoma Magazines, de internationale tijdschriftendivisie van het Finse mediaconcern SanomaWSOY. Sanoma Magazines is met 300 tijdschriften in dertien landen een van de grootste publiekstijdschriftenuitgeverijen in Europa.
Meer informatie over de ilse media groep:
www.ilsemedia.nl Voor meer informatie:
Marloes Winter
telefoon: 020 840 4673 of mobiel: 06 542 943 21
pers@ilsemedia.nl