www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 130 dagen geleden)

Lenovo Nederland kondigt ‘Cloud of Promise Charity Auction’ aan

Bijzondere veiling ter afsluiting van verblijf Beijing 2008 Olympische toorts in Amsterdam, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan sportprogramma’s voor kansarme kinderen

Amsterdam, 20 februari 2008 - Computerfabrikant Lenovo, wereldwijd sponsor van de Olympische Spelen 2008 te Beijing, maakt vandaag bekend dat op donderdag 28 februari de ‘Cloud of Promise Charity Auction’ zal worden gehouden. Deze unieke veiling, waarvan de opbrengst geheel bestemd is voor Right to Play, vormt de afsluiting van het bezoek van de Beijing 2008 Olympische toorts aan het Olympisch stadion in Amsterdam.

Tijdens de ‘Cloud of Promise Charity Auction’ zullen drie Lenovo Notebooks onder de hamer gaan die afkomstig zijn uit de exclusieve Cloud of Promise-serie. Het Cloud of Promise-design is ontworpen door het team van Lenovo en vertegenwoordigt de geest van vernieuwing en Olympische ambities. De notebooks zullen gesigneerd worden door de Olympische sporters Floris Jan Bovelander, Ellen van Langen en Robert Gesink. De opbrengst van de veiling is bestemd voor Right To Play, een organisatie die ernaar streeft om alle kinderen ter wereld, met name in probleemgebieden, mogelijkheden te geven voor sport en spel.

De veiling vindt plaats in de Olympic Experience, het interactieve en multimediale publiekscentrum van het Olympisch Stadion, waar sport op een unieke manier in de schijnwerpers staat. De veiling wordt geleid door Max Hemelraad, veilingmeester bij Sotheby’s.

Meer informatie over de ‘Cloud of Promise Charity Auction’ en het exacte programma kunt u vinden op: www.copca.nl/. Tevens kunnen belangstellenden voor de veiling zich hier aanmelden.

Over Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) ontwikkelt, produceert en brengt goed beveiligde en gebruiksvriendelijke technologische producten van hoge kwaliteit op de markt, biedt wereldwijde service en is toegewijd aan het produceren van ’s werelds best ontwikkelde personal computers. Vanuit een historie in zowel de westerse wereld als nieuwe opkomende markten door de overname van de Lenovo Group van de voormalige IBM Personal Computing Divisie heeft dit geresulteerd in een wereldwijd business model waar ideëen, operaties en hulpbronnen mobiel en grenzeloos zijn. Naast vier operationele hubs in Beijing, Raleigh, Singapore en Parijs beschikt Lenovo over grote research centra in Yamato (Japan), Beijing, Shanghai en Shenzen (China) en Raleigh (North Carolina) en een marketing centrum in Bangalore (India). Bezoek www.lenovo.com/nl voor meer informatie.

Over Right To Play
Right To Play is een organisatie gedragen door vrijwilligers en topsporters die ernaar streeft alle kinderen te laten sporten en spelen. Right To Play brengt daarom sport- en spelprogramma's naar kinderen in de meest achtergestelde gebieden. Waarom? Omdat met sport en spel een essentiële bijdrage geleverd kan worden aan de emotionele en sociale ontwikkeling van deze kinderen. Ieder kind heeft recht om te spelen.

Right To Play wordt ondersteund door een groot netwerk van topatleten. Hun steun inspireert kinderen, helpt ons onze naam bekend te maken onder een groot publiek en zorgt voor fondsen die Right To Play nodig heeft voor de uitvoering van haar programma's. Een van deze atletenambassadeurs en tevens algemeen directeur van Right To Play is oud-schaatser Johann Olav Koss. Onder de ambassadeurs bevinden zich ook Ellen van Langen (atletiek), Arnold Vanderlyde (boksen), Bart Veldkamp (schaatsen), Gert-jan Liefers (atletiek), Edith Bosch (judo),Robert Gesink (wielrennen),Floris Jan Bovelander (hockey), Anni Friesinger (schaatsen), Kristie Boogert (tennisster), Haile Gebreselassie (atletiek) en Ian Thorpe (zwemmen).

Voor meer informatie en high resolutie beeldmateriaal kunt u contact opnemen met:
Text 100 Public Relations
Karin Schop, Senior Account Manager
Direct: +31 (0)20 530 43 47
E-mail: karin.schop@text100.nl 

Verstreken tijd: 18 jaar en 130 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR