www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 159 dagen geleden)

Herman de Gelder nieuwe directeur Finance & Operations van Isolectra

Capelle aan den IJssel, 22 januari 2008 – Bij Isolectra BV, de aanbieder van innovatieve oplossingen voor de Care-, Telecom-, Building- en Industrie sector, is Herman de Gelder aangesteld als directeur Finance & Operations. De Gelder (42) bekleedde hiervoor functies als financieel directeur bij Pluz BV en als adjunct directeur bij Hagemeyer. In zijn laatste functie bij BAS Holding BV/MyCom had hij als CFO/COO de disciplines Accounting, Controlling, ICT, Warehouse, Logistics en Facilities in zijn portefeuille.

De Gelder is binnen Isolectra verantwoordelijk voor alle financiële, logistieke en ICT-aspecten. Hij wil een grote bijdrage gaan leveren aan de groei van de onderneming. Een van de onderdelen hiervan is het optimaliseren van de back-office van Isolectra, zodat managementinformatie beter inzichtelijk wordt en er nog meer op resultaat gestuurd kan worden.

Isolectra anticipeert met haar producten en diensten op de groeiende vraag naar betere zorg, veiligheid en optimalisatie van communicatie in de maatschappij. Het bedrijf is een betrouwbare partner met veel kennis en ervaring in haar werkgebied. Het werkt samen met een groot aantal leveranciers, waaronder Commend International, Wieland Electric, ADC Krone en Nedap.

“Ik was op zoek naar een nieuwe uitdaging binnen een innovatieve omgeving en heb die bij Isolectra gevonden,” zegt De Gelder. “Het is een mooi bedrijf en deel van een groter geheel waardoor veel dingen mogelijk zijn. Isolectra wil de komende jaren fors gaan groeien en het potentieel daarvoor ligt er. Ik vind het geweldig om hier een bijdrage aan te kunnen leveren.”

Over Isolectra
Isolectra levert innovatieve oplossingen die bijdragen aan comfort, veiligheid, zorg en communicatie voor de sectoren Care, Telecom, Building en Industrie. De onderneming is 65 jaar oud, is een betrouwbare partner met kennis van markten en technologie en speelt in op de veranderende behoefte bij de klant. De producten, systemen en diensten zijn terug te vinden in onder andere telecominfrastructuren, gevangenissen, parkeergarages, kantoren, tunnels, luchthavens, woningen, energiecentrales, verzorgingstehuizen, fabrieken, machines en stations. Het bedrijf is onderdeel van de Technische Handelsgroep van TKH Group NV te Haaksbergen. TKH is een internationaal opererende groep ondernemingen die zich heeft gespecialiseerd in het creëren en leveren van innovatieve Telecom, Building en Industrial Solutions. Kijk voor meer informatie op www.isolectra.nl of www.tkh.nl.

Voor meer informatie voor de pers:
Lubbers & De Jong
Elske van Gent
020 421 0565
Elske@l-dj.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 159 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl