www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:

PORTLAND BEWIJST DAT IP-TELEFONIE NOG EENVOUDIGER KAN

One-stop-shoppingconcept voor e-phone, e-fax en e-mail

Zoetermeer, 28 november 2007 - Met de recente toevoeging van de internettelefonieoplossingen van 3CX aan het portfolio biedt Portland haar afnemers nu een one-stop-shopping concept voor alle moderne vormen van elektronische communicatie: VoIP (van 3CX), e-fax (van Gfi) en e-mail/groupware (van Alt-N). Elmer de Klein is aangetrokken om de business unit Communicatieproducten te leiden.

Resellers die internettelefonie nog steeds links laten liggen doen zichzelf tekort. Eindgebruikers vragen steeds vaker om gedigitaliseerde oplossingen die eenvoudig en transparant in hun bedrijfssystemen worden geïntegreerd. Want door de koppeling van front- en backoffice applicaties worden kosten bespaard, terwijl de efficiency van medewerkers - en daarmee het klanttevredenheidsniveau - worden vergroot.

Portland ziet grote kansen in de markt voor communicatie oplossingen. Recente cijfers bewijzen dat. Kim van Brugge, directeur van Portland: ‘Niet alleen uit de cijfers van marktonderzoeksbureaus als MarketCap, maar ook uit onze eigen downloadcijfers van het pas kortgeleden geïntroduceerde 3CX-product en de constante omzetgroei van Alt-N blijkt dat de interesse van eindgebruikers voor geïntegreerde digitale oplossingen sterk toeneemt. We willen die markt dan ook de aandacht geven die ze verdient. Om die reden hebben we een business unit Communicatieproducten gevormd, waarvoor we Elmer de Klein hebben aangetrokken.’

Elmer is afkomstig van Comstor (Westcon Group), waar hij als Sales Manager verantwoordelijk was voor het Cisco-team. Hij weet dus waar hij het over heeft: ‘De integratie van spraak- en datasystemen is een cruciale ontwikkeling in het bedrijfsleven. Eindgebruikers hebben er belang bij om in de interactie met hun klanten zo efficiënt en klantgericht mogelijk te werken. Daarbij is een naadloze koppeling van communicatie- en back-officesystemen onmisbaar. Maar voor het MKB moet dat allemaal wel begrijpelijk, betrouwbaar, flexibel en betaalbaar zijn. Het blijft tenslotte een middel en geen doel op zich. De door Portland geboden oplossingen voldoen 100% aan deze eisen. Ik ben er dan ook zeker van dat ik in nauwe samenwerking met onze resellers van deze productgroep een blijvend succes kan maken.’

Kansen genoeg: een 3 CX basisoplossing voor 25 gebruikers, uitgaande van softphones en 4* isdn-2 komt op slechts € 1.099,- !

Wie wil weten hoe dit kan, of meer productinformatie nodig heeft kijkt op www.portland.nl of neemt contact op met Elmer de Klein.

Meer informatie voor de pers:
Portland Europe
Elmer de Klein
079-363 00 63
e-mail:edeklein@portland.nl

Over Portland Europe
Portand Europe staat voor software, kwaliteit en eenvoud. Het bedrijf was in 1997 de eerste software-distributeur in de Benelux die zich volledig richtte op het volledig elektronisch distribueren van haar producten via internet. Het bedrijf telt inmiddels meer dan 1.000 resellers in Europa die software en softwarelicenties via internet downloaden en aan hun eindklanten ter beschikking stellen. Portland Europe is voortdurend op zoek naar aantrekkelijk geprijsde, maar volwaardige alternatieven voor oplossingen die het beheer en beveiligen van netwerken, pc’s en internetverbindingen vereenvoudigen. Eenvoudige installatie en gebruiksvriendelijkheid staan voorop. Portland Europe is exclusief Benelux vertegenwoordiger van o.a. 3CX, Alt-N Technologies, CA, Centennial, Gfi, IASO, SWSoft, WebSpy en Qbik.

Verstreken tijd: 18 jaar en 170 dagen
Portland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl