ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Organisaties werken steeds milieubewuster

transport- en industriële sector lopen voorop

Antwerpen (Citrix Solutions Conference), 7 november 2007 – Organisaties voeren steeds meer actief beleid op het gebied van milieuvriendelijk of energiebewust werken. Ongeveer 2 op de 3 organisaties hebben in de afgelopen twee jaar maatregelen genomen op dit gebied. Dit blijkt uit onderzoek [1] van Heliview onder 700 Nederlandse organisaties in opdracht van Citrix Systems. Het onderzoek toont tevens aan dat bij 50 procent van de organisaties met meer dan 200 werknemers een grote rol voor IT is weggelegd op het gebied van energie- en milieubewust werken.

De transport- (79 %) en industriële (78 %) sector lopen voorop als het gaat om milieuvriendelijk of energiebewust werken. De financiële dienstverlening staat op de laatste plaats. 52 % van de respondenten uit deze sector geeft aan maatregelen genomen te hebben om milieu- of energiebewuster te werken.

Op de vraag bij welke genomen maatregelen IT een rol speelt, noemt 55 % het invoeren van energiezuinige apparaten. Naast de aanschaf van energiezuinige apparaten, adviseren IT-ers ook apparatuur (met name desktops en laptops) tijdig uit te schakelen (18 %) en het papierverbruik terug te dringen (14 %).

“Er is geen twijfel over mogelijk dat energiebewuster werken invloed heeft op het milieu en op de reputatie van een organisatie. Toch staat nog een groot aantal van de organisaties in Nederland sceptisch tegenover het effect van ‘groen ondernemen’ op de strategie. Dit is zonde, aangezien alleen een IT-afdeling al zo veel verschil kan maken”, vindt Rob van der Hoeven, area vice-president bij Citrix Systems Benelux. “Met wat aanpassingen in de IT-infrastructuur, het beïnvloeden van het gedrag van medewerkers en natuurlijk mobiel werken kunnen bedrijven al grote besparingen behalen. Dat is niet alleen gunstig voor henzelf, maar ook voor het milieu.”

[1] Het onderzoek werd gehouden onder 700 organisaties in Nederland. Er werden voornamelijk IT-managers, netwerkbeheerders, IT-directeuren en IT-medewerkers ondervraagd.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq: CTXS) is wereldwijd marktleider en de meest vertrouwde naam op het gebied van application delivery infrastructure. Meer dan 200.000 organisaties wereldwijd vertrouwen op Citrix om elke gebruiker optimaal toegang te bieden tot elke applicatie, met de beste prestaties, het hoogste beveiligingsniveau en de laagste kostprijs. De complete Fortune 100 en 99% van de Fortune Global 500 maakt gebruik van Citrix, alsmede honderdduizenden kleine bedrijven en particulieren. Citrix heeft ongeveer 6.200 verkoop- en alliantiepartners in meer dan 100 landen. In 2006 behaalde Citrix een omzet van $1,1 miljard. Kijk voor meer informatie op www.citrix.com

Voor meer persinformatie kunt u contact opnemen met:

Cathelijne van den Bosch van LEWIS
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: cathelijnev@lewispr.com

Nienke Schipper-Pauw van Citrix Systems
Tel: +31 (0)347 324 845
E-mail: nienke.schipper@eu.citrix.com
www.citrix.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 109 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Citrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR