ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 129 dagen geleden)
Bedrijf:

MIRAI introduceert nieuwe 32” digitale LCD-TV

Hoofddorp, 6 november 2007 – MIRAI kondigt vandaag zijn nieuwste lcd-televisie aan, de DTL-832E600. Deze stijlvolle 32” televisie is door zijn formaat en de aanbevolen kijkafstand van twee tot drieënhalve meter bij uitstek geschikt voor een kleine tot middelgrote woonkamer. De LCD-televisie is voorzien van een digitale tuner (DVB-T) en heeft een ingebouwde CI-sleuf, waarin een smartcard voor de ontvangst van betaaltelevisie kan worden geplaatst. DVB-T staat garant voor een uitstekende beeldkwaliteit en is de ideale keuze voor kamers zonder kabelaansluiting.

Enkele kenmerken van de DTL-832E600:

  • DVB-T-tuner met ingebouwde CI-sleuf
  • HD Ready
  • Dynamische contrastverhouding van 6000 : 1
  • Responstijd van 6,5 ms
  • HDMI­ en VGA-ingang
  • Ingebouwde luidsprekers met een vermogen van 10 watt
Dankzij de uitgebreide mogelijkheden van deze televisie vormt de DTL-832E600 een perfecte basis voor een geavanceerde thuisbioscoop. Deze nieuwe televisie heeft drie jaar Europese garantie en is vanaf heden verkrijgbaar. De adviesprijs bedraagt €655,- inclusief btw. MIRAI biedt ook een analoge 32” televisie zonder DVB-T voor wie geen behoefte heeft aan een digitale tuner: de DTL-632E500. De adviesprijs van dit toestel bedraagt €535,- inclusief btw.

Over MIRAI en CHIMEI
MIRAI en CHIMEI zijn twee innovatieve merken met producten voor Digital Home Entertainment en Display Technology, gekenmerkt door de nieuwste technologie en een aantrekkelijke vormgeving en prijs. Beide merken zijn het resultaat van Japanse technologie in combinatie met Taiwanese kostenverlagingen en worden geleverd met een uitgebreid garantie- en ondersteuningspakket van drie jaar.

Zowel MIRAI als CHIMEI zijn merken van de Chi Mei Corporation, dat sinds zijn oprichting in 1959 is uitgegroeid tot een belangrijke speler in de petrochemische industrie.

De divisie Chi Mei Optoelectronics (CMO) is de op twee na grootste leverancier van lcd-televisietechnologie. Belangrijke producten zijn tft-lcd-panelen voor notebooks, desktopmonitors en televisietoepassingen. Chi Mei Corporation telt meer dan 36.000 medewerkers. De netto-omzet van de groep bedroeg in 2006 meer dan 10,5 miljard dollar.

Sinds augustus 2007 wordt de marktstrategie in Europa geconcentreerd rond MIRAI-televisies en CHIMEI-monitors.

Kijk voor meer informatie over de producten van MIRAI op www.mirai.eu.

Kijk voor meer informatie over CHIMEI op www.chimei.eu.

###

Neem voor een testexemplaar of meer informatie over MIRAI contact op met:
Text 100 Public Relations
Daniëlle van Leeuwen
+ 31 (0) 20-530 4348
danielle.vanleeuwen@text100.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 129 dagen
MIRAI contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR