www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 75 dagen geleden)

Oorlog in Irak misbruikt voor Trojan

Spammail met link naar blog soldaten in Irak bevat Trojan

Amsterdam, 4 oktober 2007 – Steeds meer e-mailgebruikers ontvangen een e-mail met zogenaamd een link naar een weblog van een groep soldaten in Irak. Deze blog ziet er echt uit, maar is het niet. Zonder dat de gebruiker het doorheeft, worden er bij het openen van de link twee Trojans geïnstalleerd. De programma’s van SPAMfighter blokkeren deze bedreiging.

“Spammers en virusmakers misleiden e-mailgebruikers met intrigerende onderwerpen waar veel mensen geneigd zijn op te klikken. Het is erg belangrijk dat je alert bent wanneer je links in een e-mail opent”, zegt mede-eigenaar en -oprichter Martin Thorborg van SPAMfighter.

Ondanks dat de oorlog in Irak al een tijd bezig is, is men nog steeds nieuwsgierig naar de situatie in het oorlogsgebied. Spammers maken hier gretig misbruik van. De spammail zet de lezer ertoe om de blog van een groep soldaten in Irak te bekijken. De site waar naartoe wordt geleid komt legitiem over, omdat de makers echte foto’s en YouTube-fimpjes hebben gebruikt. De site is echter vals en bevat twee Trojans. De lezer wordt in de e-mail ook aangemoedigd om de mail door te sturen naar vrienden. Zo besmetten de makers nog meer computers, zonder dat ze daar zelf iets voor hoeven doen. Gelukkig wordt deze e-mail onderschept door SPAMfighter.

Als de ontvangers van het bericht op de link klikken, komen ze op een website die twee Trojans installeert. Het zijn de W32/Exploit.Gen en de RIFF/Ani_exploit.gen. VIRUSfighter kan deze Trojans verwijderen. Het gratis downloaden van VIRUSfighter kan via www.virusfighter.com.

SPAMfighter raadt e-mailgebruikers aan altijd alert te zijn bij het openen van links of documenten. Het is verstandig om altijd een up-to-date antispam- en antivirus-programma geïnstalleerd te hebben.

SPAMfighter
SPAMfighter ontleent zijn kracht aan ruim drie miljoen actieve gebruikers over de gehele wereld, die met één druk op de knop melding maken van spammails. Als verschillende gebruikers dezelfde spamkenmerken rapporteren, filtert SPAMfighter de betreffende mail automatisch uit de berichtenstroom. Zo blokkeert de oplossing 90 procent van de spam vóór deze de inbox van gebruikers bereikt. Elke dag filtert SPAMfighter ongeveer twaalf miljoen spamberichten uit vijftien miljoen geteste mails. SPAMfighter is de Europese marktleider in antispamoplossingen en heeft 35 mensen in dienst. Het hoofdkantoor van de onderneming is gevestigd in Kopenhagen (Denemarken). Voor meer informatie: www.spamfighter.com.

Voor testaanvragen en meer informatie:
Progress Communications
Jan Willem Alphenaar
Telefoon: 020 - 363 11 52 / 06 - 109 62 071
E-mail: janwillem@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 75 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl