www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

TietoEnator en Unisys slaan handen ineen om outsourcingkansen te benutten

Schiphol-Rijk, 21 september 2007 – TietoEnator en Unisys Corporation (NYSE:UIS) hebben een samenwerkingsovereenkomst getekend om samen outsourcingdiensten en -oplossingen aan te bieden aan een selectieve groep cliënten in Scandinavië en de rest van de wereld. De overeenkomst biedt een kader dat Unisys en de Processing & Network divisie van TietoEnator in staat stelt samen te werken aan services-oplossingen waaronder ICT-consulting, datacentra- en applicatiediensten en een eindgebruiker support.

“Unisys en TietoEnator passen in dit verband perfect bij elkaar,”zegt Ari Karppinen, Business Area President bij TietoEnator Processing & Network. “De expertise van Unisys in outsourcingoplossingen en wereldwijde dienstverlening vullen onze expertise perfect aan. TietoEnator heeft het volste vertrouwen dat deze samenwerking beide organisaties de mogelijkheid biedt om het bereik te vergoten en nieuwe klanten te winnen in Scandinavië en elders.”

TietoEnator en Unisys hebben al vaker samengewerkt op grote contracten, vooral in Scandinavië. De twee bedrijven hebben gezamenlijk cliënten van diensten voorzien, voornamelijk telecomoperators. Deze overeenkomst biedt beide organisaties de mogelijkheid samen internationale bedrijven in Scandinavië en Europa te benaderen.

“De overeenkomst met TietoEnator zal de positie van Unisys in Scandinavië versterken. Het geeft ons de mogelijkheid een uitgebreide reeks outsourcingoplossingen aan te bieden voor managed applicatieservices en andere gebieden die van belang zijn voor de bedrijfsstrategie van onze cliënten”, zegt Hugo Langhaug, vice president en general manager, Scandinavië, Unisys.

Over TietoEnator
TietoEnator is een vooraanstaande architect in het bouwen van een efficiëntere informatiegemeenschap en één van de grootste IT-service providers in Europa. TietoEnator is gespecialiseerd in consulting, ontwikkeling en hosting van bedrijfsoperaties van klanten in de digitale wereld. De diensten van de groep zijn gebaseerd op een combinatie van industrie-specifieke kennis en de meest recente informatietechnologie. TietoEnator heeft ongeveer 16.000 experts in bijna 30 landen. www.tietoenator.com

Over Unisys
Unisys is wereldwijd actief in IT-diensten en -oplossingen. We bieden consulting, systeemintegratie, outsourcing, IT-infrastructuren en servertechnologie. We zijn erin gespecialiseerd om klanten te helpen om informatie zo te gebruiken dat bedrijfsactiviteiten efficiënt en veilig zijn zodat bedrijfsdoelstellingen gerealiseerd kunnen worden. Onze consultants en specialisten helpen klanten om hun uitdagingen beter te begrijpen en meer visibiliteit te bieden in de bedrijfskritische verbanden tussen de verschillende activiteiten. Bezoek voor meer informatie www.unisys.nl.

###

Unisys is een geregistreerd handelsmerk van Unisys Corporation. Alle andere merken en producten waar hierin naar verwezen wordt, zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke eigenaren.

Voor meer informatie:
Pride PR
Jan Faber / Jessica van Rijswick
Tel: 071 5680028
E-mail: unisys@pridepr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 83 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unisys contact  

+31 232071010
www.unisys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl